- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Daha iyi bir fiyat ister misiniz?
AAD ve Sepetine Ekle RFQ Gönderim Şimdi, hemen sizinle iletişime geçeceğiz.
| miktar | Birim fiyat | Ext.Fiyat |
|---|---|---|
| 1+ | $0.65 | $0.65 |
SXT32411BA27-29.4912MT Teknik Özellikleri
Suntsu Electronics, Inc. - SXT32411BA27-29.4912MT Teknik Özellikler, Nitelikler, Parametreler ve Suntsu Electronics, Inc. - SXT32411BA27-29.4912MT'e benzer özelliklere sahip parçalar
| Ürün özelliği | Öznitelik değeri |
|---|---|
| Üretici firma | Suntsu Electronics, Inc. |
| tip | MHz Crystal |
| Boyut / Boyut | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Puanlar | - |
| Paket / Kutu | 4-SMD, No Lead |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ~ 70°C |
| Çalışma modu | Fundamental |
| Ürün özelliği | Öznitelik değeri |
|---|---|
| bağlantı Tipi | Surface Mount |
| yük Kapasitans | 11pF |
| Yükseklik - Oturmalı (Max) | 0.031" (0.80mm) |
| frekans Toleransı | ±30ppm |
| frekans Kararlılığı | ±50ppm |
| Sıklık | 29.4912 MHz |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç) | 50 Ohms |
Sağdaki üç bölüm Suntsu Electronics, Inc. SXT32411BA27-29.4912MT'e benzer özelliklere sahiptir.
| Ürün özelliği | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Parça Numarası | SXT32411BA27-29.4912M | SXT32411BA27-27.120MT | SXT32411BA27-27.120M | SXT32411BA27-26.000MT |
| Üretici firma | Suntsu Electronics, Inc. | Suntsu Electronics, Inc. | Suntsu Electronics, Inc. | Suntsu Electronics, Inc. |
| Sıklık | - | - | - | - |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç) | - | - | - | - |
| yük Kapasitans | - | - | - | - |
| frekans Toleransı | - | - | - | - |
| frekans Kararlılığı | - | - | - | - |
| Yükseklik - Oturmalı (Max) | - | - | - | - |
| Paket / Kutu | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Boyut / Boyut | - | - | - | - |
| tip | - | - | - | - |
| Çalışma modu | - | - | - | - |
| bağlantı Tipi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Puanlar | - | - | - | - |
| Çalışma sıcaklığı | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
SXT32411BA27-26.000MTSuntsu Electronics, Inc.CRYSTAL 26.0000MHZ 11PF SMD
SXT32411BA27-32.000MTSuntsu Electronics, Inc.CRYSTAL 32.0000MHZ 11PF SMD
SXT32411BA27-36.000MTSuntsu Electronics, Inc.CRYSTAL 36.000MHZ 11PF SMD
SXT32411BA27-30.000MTSuntsu Electronics, Inc.CRYSTAL 30.0000MHZ 11PF SMD
SXT32411BA27-28.63636MTSuntsu Electronics, Inc.CRYSTAL 28.63636MHZ 11PF SMD
SXT32411BA27-37.400MTSuntsu Electronics, Inc.CRYSTAL 37.400MHZ 11PF SMD
SXT32411BA27-27.120MTSuntsu Electronics, Inc.CRYSTAL 27.1200MHZ 11PF SMD
SXT32411BA27-27.000MTSuntsu Electronics, Inc.CRYSTAL 27.0000MHZ 11PF SMDE -posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
| Ortak ülkeler lojistik zaman referansı | ||
|---|---|---|
| Bölge | Ülke | Lojistik Zaman (Gün) |
| Amerika | Amerika Birleşik Devletleri | 5 |
| Brezilya | 7 | |
| Avrupa | Almanya | 5 |
| Birleşik Krallık | 4 | |
| İtalya | 5 | |
| Okyanusya | Avustralya | 6 |
| Yeni Zelanda | 5 | |
| Asya | Hindistan | 4 |
| Japonya | 4 | |
| Orta Doğu | İsrail | 6 |
| DHL ve FedEx Gönderi Ücretleri Referans | |
|---|---|
| Gönderi Ücretleri (KG) | Referans DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Daha iyi bir fiyat ister misiniz? AAD ve Sepetine Ekle RFQ Gönderim Şimdi, hemen sizinle iletişime geçeceğiz.