- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Daha iyi bir fiyat ister misiniz?
AAD ve Sepetine Ekle RFQ Gönderim Şimdi, hemen sizinle iletişime geçeceğiz.
| miktar | Birim fiyat | Ext.Fiyat |
|---|---|---|
| 1+ | $11.591 | $11.59 |
TSM-129-01-G-DV-A Teknik Özellikleri
Samtec Inc. - TSM-129-01-G-DV-A Teknik Özellikler, Nitelikler, Parametreler ve Samtec Inc. - TSM-129-01-G-DV-A'e benzer özelliklere sahip parçalar
| Ürün özelliği | Öznitelik değeri |
|---|---|
| Üretici firma | Samtec, Inc. |
| Voltaj derecesi | - |
| Sonlandırma | Solder |
| stil | Board to Board or Cable |
| örtüyor | Unshrouded |
| Dizi | TSM |
| Satır Aralığı - Çiftleşme | 0.100" (2.54mm) |
| Pitch - Çiftleşme | 0.100" (2.54mm) |
| Paketi | Tube |
| Genel İletişim Uzunluğu | - |
| Çalışma sıcaklığı | -55°C ~ 125°C |
| Satır sayısı | 2 |
| Pozisyonlar sayısı Loaded | All |
| Pozisyonlar sayısı | 58 |
| bağlantı Tipi | Surface Mount |
| Malzeme Yanıcılık Değerlendirme | UL94 V-0 |
| Şeklindeki İstifleme Heights | - |
| Diferansiyel Veri İletim | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Ürün özelliği | Öznitelik değeri |
|---|---|
| İzolasyon Yüksekliği | 0.100" (2.54mm) |
| İzolasyon Rengi | Black |
| giriş Koruması | - |
| Özellikler | Board Guide |
| Çakma Tipi | Push-Pull |
| Mevcut Derecelendirme (AMPS) | - |
| İletişim Türü | Male Pin |
| İletişim Şekli | Square |
| İletişim Malzeme | Phosphor Bronze |
| Temas Uzunluğu - Posta | - |
| Temas Uzunluğu - Çiftleşme | 0.230" (5.84mm) |
| Temas Son Kalınlık - Posta | 3.00µin (0.076µm) |
| Temas Son Kalınlık - Çiftleşme | 10.0µin (0.25µm) |
| İletişim Finish - Post | Gold |
| İletişim Son İşlem - Çiftleşme | Gold |
| Bağlayıcı Tipi | Header |
| Temel Ürün Numarası | TSM-129 |
| Uygulamalar | - |
| BAğLANMAK | AçıKLAMA |
|---|---|
| RoHS Durumu | ROHS3 uyumlu |
| Nem Duyarlılık Seviyesi (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Sağdaki üç bölüm Samtec Inc. TSM-129-01-G-DV-A'e benzer özelliklere sahiptir.
| Ürün özelliği | ||||
|---|---|---|---|---|
| Parça Numarası | TSM-129-01-L-DV-A-P | TSM-129-01-L-DV-A | TSM-129-01-F-DV-A | TSM-129-01-F-DH-A |
| Üretici firma | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. |
| Pozisyonlar sayısı Loaded | - | - | - | - |
| Temel Ürün Numarası | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Bağlayıcı Tipi | - | - | - | - |
| Paketi | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| İletişim Finish - Post | - | - | - | - |
| İzolasyon Rengi | - | - | - | - |
| Voltaj derecesi | - | - | - | - |
| Pitch - Çiftleşme | - | - | - | - |
| Temas Son Kalınlık - Posta | - | - | - | - |
| Dizi | - | - | - | - |
| Uygulamalar | - | - | - | - |
| Şeklindeki İstifleme Heights | - | - | - | - |
| Çakma Tipi | - | - | - | - |
| İletişim Türü | - | - | - | - |
| Çalışma sıcaklığı | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| örtüyor | - | - | - | - |
| stil | - | - | - | - |
| Satır Aralığı - Çiftleşme | - | - | - | - |
| Sonlandırma | - | - | - | - |
| Temas Son Kalınlık - Çiftleşme | - | - | - | - |
| Temas Uzunluğu - Çiftleşme | - | - | - | - |
| Mevcut Derecelendirme (AMPS) | - | - | - | - |
| İletişim Son İşlem - Çiftleşme | - | - | - | - |
| İletişim Şekli | - | - | - | - |
| Özellikler | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Pozisyonlar sayısı | - | - | - | - |
| Genel İletişim Uzunluğu | - | - | - | - |
| Satır sayısı | - | - | - | - |
| Diferansiyel Veri İletim | - | - | - | - |
| bağlantı Tipi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| giriş Koruması | - | - | - | - |
| Temas Uzunluğu - Posta | - | - | - | - |
| İzolasyon Yüksekliği | - | - | - | - |
| İletişim Malzeme | - | - | - | - |
| Malzeme Yanıcılık Değerlendirme | - | - | - | - |
TSM-129-01-G-DV-A - Samtec Inc. için TSM-129-01-G-DV-A PDF veri sayfalarını ve Samtec Inc. belgelerini indirin.
TSM-129-01-G-TMSamtec Inc.CONN HEADER SMD T/H 87POS 2.54MM
TSM-129-01-H-TMSamtec Inc.CONN HEADER SMD T/H 87POS 2.54MM
TSM-129-01-FM-TMSamtec Inc.CONN HEADER SMD T/H 87POS 2.54MM
TSM-129-01-F-TMSamtec Inc.CONN HEADER SMD T/H 87POS 2.54MME -posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
| Ortak ülkeler lojistik zaman referansı | ||
|---|---|---|
| Bölge | Ülke | Lojistik Zaman (Gün) |
| Amerika | Amerika Birleşik Devletleri | 5 |
| Brezilya | 7 | |
| Avrupa | Almanya | 5 |
| Birleşik Krallık | 4 | |
| İtalya | 5 | |
| Okyanusya | Avustralya | 6 |
| Yeni Zelanda | 5 | |
| Asya | Hindistan | 4 |
| Japonya | 4 | |
| Orta Doğu | İsrail | 6 |
| DHL ve FedEx Gönderi Ücretleri Referans | |
|---|---|
| Gönderi Ücretleri (KG) | Referans DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Daha iyi bir fiyat ister misiniz? AAD ve Sepetine Ekle RFQ Gönderim Şimdi, hemen sizinle iletişime geçeceğiz.