- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Daha iyi bir fiyat ister misiniz?
AAD ve Sepetine Ekle RFQ Gönderim Şimdi, hemen sizinle iletişime geçeceğiz.
| miktar | Birim fiyat | Ext.Fiyat |
|---|---|---|
| 1+ | $7.84 | $7.84 |
MW-08-03-G-D-147-065-A-P Teknik Özellikleri
Samtec Inc. - MW-08-03-G-D-147-065-A-P Teknik Özellikler, Nitelikler, Parametreler ve Samtec Inc. - MW-08-03-G-D-147-065-A-P'e benzer özelliklere sahip parçalar
| Ürün özelliği | Öznitelik değeri |
|---|---|
| Üretici firma | Samtec, Inc. |
| Sonlandırma | Solder |
| Dizi | Flex Stack, MW |
| satır Aralığı | 0.039" (1.00mm) |
| zift | 0.039" (1.00mm) |
| Paketi | Tube |
| Satır sayısı | 2 |
| Pozisyonlar sayısı | 16 |
| bağlantı Tipi | Surface Mount |
| Ürün özelliği | Öznitelik değeri |
|---|---|
| Uzunluk - Kuyruk | - |
| Uzunluk - Yığın Yükseklik | 0.147" (3.734mm) |
| Uzunluk - Post (Çiftleşme) | 0.065" (1.651mm) |
| Uzunluk - Genel Pin | 0.212" (5.385mm) |
| İletişim Finish Kalınlığı - Post (Çiftleşme) | 10.0µin (0.25µm) |
| İletişim Finish - Post (Çiftleşme) | Gold |
| Renk | Black, Natural |
| Temel Ürün Numarası | MW-08-03 |
| BAğLANMAK | AçıKLAMA |
|---|---|
| RoHS Durumu | ROHS3 uyumlu |
| Nem Duyarlılık Seviyesi (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Sağdaki üç bölüm Samtec Inc. MW-08-03-G-D-147-065-A-P'e benzer özelliklere sahiptir.
| Ürün özelliği | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Parça Numarası | MW-08-03-G-D-147-065-A | MW-08-03-G-D-147-065-P | MW-08-03-G-D-148-065-P-TR | MW-08-03-G-D-147-065 |
| Üretici firma | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. |
| İletişim Finish - Post (Çiftleşme) | - | - | - | - |
| Dizi | - | - | - | - |
| satır Aralığı | - | - | - | - |
| Uzunluk - Genel Pin | - | - | - | - |
| bağlantı Tipi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Temel Ürün Numarası | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Pozisyonlar sayısı | - | - | - | - |
| Sonlandırma | - | - | - | - |
| İletişim Finish Kalınlığı - Post (Çiftleşme) | - | - | - | - |
| Satır sayısı | - | - | - | - |
| Uzunluk - Yığın Yükseklik | - | - | - | - |
| Paketi | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Renk | - | - | - | - |
| Uzunluk - Kuyruk | - | - | - | - |
| zift | - | - | - | - |
| Uzunluk - Post (Çiftleşme) | - | - | - | - |
MW-08-03-G-D-147-065-PSamtec Inc.CONN HDR 16POS 0.039 STACK SMD
MW-08-03-G-D-140-100-ASamtec Inc.CONN HDR 16POS 0.039 STACK SMD
MW-08-03-G-D-142-158-P-TRSamtec Inc.CONN HDR 16POS 0.039 STACK SMD
MW-08-03-G-D-147-066Samtec Inc.CONN HDR 16POS 0.039 STACK SMD
MW-08-03-G-D-150-090Samtec Inc.CONN HDR 16POS 0.039 STACK SMD
MW-08-03-G-D-140-075Samtec Inc.CONN HDR 16POS 0.039 STACK SMD
MW-08-03-G-D-145-125-P-TRSamtec Inc.CONN HDR 16POS 0.039 STACK SMD
MW-08-03-G-D-150-065Samtec Inc.CONN HDR 16POS 0.039 STACK SMD
MW-08-03-G-D-140-090Samtec Inc.CONN HDR 16POS 0.039 STACK SMD
MW-08-03-G-D-147-065-ASamtec Inc.CONN HDR 16POS 0.039 STACK SMD
MW-08-03-G-D-147-075Samtec Inc.CONN HDR 16POS 0.039 STACK SMD
MW-08-03-G-D-150-138Samtec Inc.CONN HDR 16POS 0.039 STACK SMD
MW-08-03-G-D-148-065-P-TRSamtec Inc.CONN HDR 16POS 0.039 STACK SMD
MW-08-03-G-D-147-065Samtec Inc.CONN HDR 16POS 0.039 STACK SMD
MW-08-03-G-D-138-172Samtec Inc.CONN HDR 16POS 0.039 STACK SMD
MW-08-03-G-D-140-065Samtec Inc.CONN HDR 16POS 0.039 STACK SMD
MW-08-03-G-D-150-075Samtec Inc.CONN HDR 16POS 0.039 STACK SMD
MW-08-03-G-D-149-080Samtec Inc.CONN HDR 16POS 0.039 STACK SMDE -posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
| Ortak ülkeler lojistik zaman referansı | ||
|---|---|---|
| Bölge | Ülke | Lojistik Zaman (Gün) |
| Amerika | Amerika Birleşik Devletleri | 5 |
| Brezilya | 7 | |
| Avrupa | Almanya | 5 |
| Birleşik Krallık | 4 | |
| İtalya | 5 | |
| Okyanusya | Avustralya | 6 |
| Yeni Zelanda | 5 | |
| Asya | Hindistan | 4 |
| Japonya | 4 | |
| Orta Doğu | İsrail | 6 |
| DHL ve FedEx Gönderi Ücretleri Referans | |
|---|---|
| Gönderi Ücretleri (KG) | Referans DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Daha iyi bir fiyat ister misiniz? AAD ve Sepetine Ekle RFQ Gönderim Şimdi, hemen sizinle iletişime geçeceğiz.