- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Html veri sayfası
HW (SM) Series Datasheet.pdfHW-05-09-G-D-350-SM-TR Teknik Özellikleri
Samtec Inc. - HW-05-09-G-D-350-SM-TR Teknik Özellikler, Nitelikler, Parametreler ve Samtec Inc. - HW-05-09-G-D-350-SM-TR'e benzer özelliklere sahip parçalar
| Ürün özelliği | Öznitelik değeri |
|---|---|
| Üretici firma | Samtec, Inc. |
| Sonlandırma | Solder |
| Dizi | Flex Stack, HW |
| satır Aralığı | 0.100" (2.54mm) |
| zift | 0.100" (2.54mm) |
| Paketi | Tape & Reel (TR) |
| Satır sayısı | 2 |
| Pozisyonlar sayısı | 10 |
| bağlantı Tipi | Surface Mount |
| Ürün özelliği | Öznitelik değeri |
|---|---|
| Uzunluk - Kuyruk | - |
| Uzunluk - Yığın Yükseklik | 0.350" (8.890mm) |
| Uzunluk - Post (Çiftleşme) | 0.315" (8.000mm) |
| Uzunluk - Genel Pin | 0.665" (16.891mm) |
| İletişim Finish Kalınlığı - Post (Çiftleşme) | 10.0µin (0.25µm) |
| İletişim Finish - Post (Çiftleşme) | Gold |
| Renk | Black |
| Temel Ürün Numarası | HW-05-09 |
| BAğLANMAK | AçıKLAMA |
|---|---|
| RoHS Durumu | ROHS3 uyumlu |
| Nem Duyarlılık Seviyesi (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Sağdaki üç bölüm Samtec Inc. HW-05-09-G-D-350-SM-TR'e benzer özelliklere sahiptir.
| Ürün özelliği | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Parça Numarası | HW-05-09-G-D-355-SM-TR | HW-05-09-G-D-385-SM-TR | HW-05-09-G-D-390-SM-A | HW-05-09-G-D-350-SM |
| Üretici firma | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec, Inc. | Samtec Inc. |
| Pozisyonlar sayısı | - | - | - | - |
| satır Aralığı | - | - | - | - |
| Temel Ürün Numarası | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| bağlantı Tipi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| zift | - | - | - | - |
| İletişim Finish Kalınlığı - Post (Çiftleşme) | - | - | - | - |
| Uzunluk - Kuyruk | - | - | - | - |
| Uzunluk - Yığın Yükseklik | - | - | - | - |
| Uzunluk - Post (Çiftleşme) | - | - | - | - |
| Satır sayısı | - | - | - | - |
| Uzunluk - Genel Pin | - | - | - | - |
| Sonlandırma | - | - | - | - |
| Paketi | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| İletişim Finish - Post (Çiftleşme) | - | - | - | - |
| Renk | - | - | - | - |
| Dizi | - | - | - | - |
HW-05-09-G-D-350-SM-TR - Samtec Inc. için HW-05-09-G-D-350-SM-TR PDF veri sayfalarını ve Samtec Inc. belgelerini indirin.
HW-05-09-G-D-390-SM-ASamtec, Inc..025 BOARD SPACERS
HW-05-09-G-D-310-SMSamtec Inc.CONN HDR 10POS 0.1 STACK SMD
HW-05-09-G-D-350-SMSamtec Inc.CONN HDR 10POS 0.1 STACK SMD
HW-05-09-G-D-355-SM-TRSamtec Inc.CONN HDR 10POS 0.1 STACK SMD
HW-05-09-G-D-393-SMSamtec Inc.CONN HDR 10POS 0.1 STACK SMD
HW-05-09-G-D-330-SM-ASamtec Inc.CONN HDR 10POS 0.1 STACK SMD
HW-05-09-G-D-385-SM-ASamtec, Inc..025 BOARD SPACERS
HW-05-09-G-D-390-120Samtec Inc.CONN BRD STACK .100" 10POS
HW-05-09-G-D-300-109Samtec Inc.CONN HDR 10POS 0.1 STACK T/H
HW-05-09-G-D-280-225Samtec Inc.CONN HDR 10POS 0.1 STACK T/H
HW-05-09-G-D-355-SMSamtec Inc.CONN HDR 10POS 0.1 STACK SMD
HW-05-09-G-D-290-SMSamtec Inc.CONN HDR 10POS 0.1 STACK SMD
HW-05-09-G-D-385-SM-TRSamtec Inc.CONN HDR 10POS 0.1 STACK SMD
HW-05-09-G-D-385-SMSamtec Inc.CONN HDR 10POS 0.1 STACK SMD
HW-05-09-G-D-300-277Samtec Inc.CONN HDR 10POS 0.1 STACK T/H
HW-05-09-G-D-375-SMSamtec Inc.CONN HDR 10POS 0.1 STACK SMD
HW-05-09-G-D-325-SMSamtec Inc.CONN HDR 10POS 0.1 STACK SMD
HW-05-09-G-D-300-SMSamtec Inc.CONN HDR 10POS 0.1 STACK SMDE -posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
| Ortak ülkeler lojistik zaman referansı | ||
|---|---|---|
| Bölge | Ülke | Lojistik Zaman (Gün) |
| Amerika | Amerika Birleşik Devletleri | 5 |
| Brezilya | 7 | |
| Avrupa | Almanya | 5 |
| Birleşik Krallık | 4 | |
| İtalya | 5 | |
| Okyanusya | Avustralya | 6 |
| Yeni Zelanda | 5 | |
| Asya | Hindistan | 4 |
| Japonya | 4 | |
| Orta Doğu | İsrail | 6 |
| DHL ve FedEx Gönderi Ücretleri Referans | |
|---|---|
| Gönderi Ücretleri (KG) | Referans DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Daha iyi bir fiyat ister misiniz? AAD ve Sepetine Ekle RFQ Gönderim Şimdi, hemen sizinle iletişime geçeceğiz.