- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Daha iyi bir fiyat ister misiniz?
AAD ve Sepetine Ekle RFQ Gönderim Şimdi, hemen sizinle iletişime geçeceğiz.
| miktar | Birim fiyat | Ext.Fiyat |
|---|---|---|
| 1+ | $4.448 | $4.45 |
HTST-107-01-L-DV-A-06 Teknik Özellikleri
Samtec Inc. - HTST-107-01-L-DV-A-06 Teknik Özellikler, Nitelikler, Parametreler ve Samtec Inc. - HTST-107-01-L-DV-A-06'e benzer özelliklere sahip parçalar
| Ürün özelliği | Öznitelik değeri |
|---|---|
| Üretici firma | Samtec, Inc. |
| Voltaj derecesi | - |
| Sonlandırma | Solder |
| stil | Board to Cable/Wire |
| örtüyor | Shrouded - 4 Wall |
| Dizi | Flex Stack, HTST |
| Satır Aralığı - Çiftleşme | 0.100" (2.54mm) |
| Pitch - Çiftleşme | 0.100" (2.54mm) |
| Paketi | Tube |
| Genel İletişim Uzunluğu | - |
| Çalışma sıcaklığı | -55°C ~ 125°C |
| Satır sayısı | 2 |
| Pozisyonlar sayısı Loaded | 13 |
| Pozisyonlar sayısı | 14 |
| bağlantı Tipi | Surface Mount |
| Malzeme Yanıcılık Değerlendirme | UL94 V-0 |
| Şeklindeki İstifleme Heights | - |
| Diferansiyel Veri İletim | Liquid Crystal Polymer (LCP) |
| Ürün özelliği | Öznitelik değeri |
|---|---|
| İzolasyon Yüksekliği | 0.350" (8.89mm) |
| İzolasyon Rengi | Natural |
| giriş Koruması | - |
| Özellikler | Board Guide, Keying Slot |
| Çakma Tipi | Push-Pull |
| Mevcut Derecelendirme (AMPS) | 3.4A per Contact |
| İletişim Türü | Male Pin |
| İletişim Şekli | Square |
| İletişim Malzeme | Phosphor Bronze |
| Temas Uzunluğu - Posta | - |
| Temas Uzunluğu - Çiftleşme | 0.250" (6.35mm) |
| Temas Son Kalınlık - Posta | - |
| Temas Son Kalınlık - Çiftleşme | 10.0µin (0.25µm) |
| İletişim Finish - Post | Tin |
| İletişim Son İşlem - Çiftleşme | Gold |
| Bağlayıcı Tipi | Header |
| Temel Ürün Numarası | HTST-107 |
| Uygulamalar | - |
| BAğLANMAK | AçıKLAMA |
|---|---|
| RoHS Durumu | ROHS3 uyumlu |
| Nem Duyarlılık Seviyesi (MSL) | Not Applicable |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Sağdaki üç bölüm Samtec Inc. HTST-107-01-L-DV-A-06'e benzer özelliklere sahiptir.
| Ürün özelliği | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Parça Numarası | HTST-107-01-L-DV-A-06-P-TR | HTST-107-01-L-DV-A-06-TR | HTST-107-01-L-DV-A-06-P | HTST-107-01-L-DV-A-07 |
| Üretici firma | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. |
| Sonlandırma | - | - | - | - |
| Dizi | - | - | - | - |
| Satır sayısı | - | - | - | - |
| giriş Koruması | - | - | - | - |
| Mevcut Derecelendirme (AMPS) | - | - | - | - |
| Uygulamalar | - | - | - | - |
| Çakma Tipi | - | - | - | - |
| Malzeme Yanıcılık Değerlendirme | - | - | - | - |
| Temas Son Kalınlık - Çiftleşme | - | - | - | - |
| stil | - | - | - | - |
| Çalışma sıcaklığı | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Pozisyonlar sayısı | - | - | - | - |
| İletişim Şekli | - | - | - | - |
| İletişim Son İşlem - Çiftleşme | - | - | - | - |
| Genel İletişim Uzunluğu | - | - | - | - |
| Paketi | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| İzolasyon Rengi | - | - | - | - |
| Satır Aralığı - Çiftleşme | - | - | - | - |
| Pitch - Çiftleşme | - | - | - | - |
| bağlantı Tipi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| İletişim Finish - Post | - | - | - | - |
| Temel Ürün Numarası | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| örtüyor | - | - | - | - |
| Temas Son Kalınlık - Posta | - | - | - | - |
| Bağlayıcı Tipi | - | - | - | - |
| Diferansiyel Veri İletim | - | - | - | - |
| Şeklindeki İstifleme Heights | - | - | - | - |
| Voltaj derecesi | - | - | - | - |
| Temas Uzunluğu - Çiftleşme | - | - | - | - |
| Pozisyonlar sayısı Loaded | - | - | - | - |
| İzolasyon Yüksekliği | - | - | - | - |
| İletişim Türü | - | - | - | - |
| İletişim Malzeme | - | - | - | - |
| Özellikler | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Temas Uzunluğu - Posta | - | - | - | - |
HTST-107-01-L-DV-A-06-TRSamtec Inc.CONN HEADER SMD 14POS 2.54MM
HTST-107-01-L-DV-TRSamtec Inc.CONN HEADER SMD 14POS 2.54MM
HTST-107-01-L-DV-12Samtec Inc.CONN HEADER SMD 14POS 2.54MM
HTST-107-01-L-DV-A-06-PSamtec Inc.CONN HEADER SMD 14POS 2.54MM
HTST-107-01-L-DV-A-PSamtec Inc.CONN HEADER SMD 14POS 2.54MM
HTST-107-01-L-DV-06Samtec Inc.CONN HEADER SMD 14POS 2.54MM
HTST-107-01-L-DV-13Samtec Inc.CONN HEADER SMD 14POS 2.54MM
HTST-107-01-L-DV-06-TRSamtec Inc.CONN HEADER SMD 14POS 2.54MM
HTST-107-01-L-DV-A-P-TRSamtec Inc.CONN HEADER SMD 14POS 2.54MM
HTST-107-01-H-DV-A-TRSamtec Inc.CONN HEADER SMD 14POS 2.54MM
HTST-107-01-L-DV-ASamtec Inc.CONN HEADER SMD 14POS 2.54MM
HTST-107-01-L-DV-A-07Samtec Inc.CONN HEADER SMD 14POS 2.54MM
HTST-107-01-L-DV-A-06-P-TRSamtec Inc.CONN HEADER SMD 14POS 2.54MM
HTST-107-01-L-D-01Samtec Inc.CONN HEADER VERT 14POS 2.54MM
HTST-107-01-H-DV-P-TRSamtec Inc.CONN HEADER SMD 14POS 2.54MME -posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
| Ortak ülkeler lojistik zaman referansı | ||
|---|---|---|
| Bölge | Ülke | Lojistik Zaman (Gün) |
| Amerika | Amerika Birleşik Devletleri | 5 |
| Brezilya | 7 | |
| Avrupa | Almanya | 5 |
| Birleşik Krallık | 4 | |
| İtalya | 5 | |
| Okyanusya | Avustralya | 6 |
| Yeni Zelanda | 5 | |
| Asya | Hindistan | 4 |
| Japonya | 4 | |
| Orta Doğu | İsrail | 6 |
| DHL ve FedEx Gönderi Ücretleri Referans | |
|---|---|
| Gönderi Ücretleri (KG) | Referans DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Daha iyi bir fiyat ister misiniz? AAD ve Sepetine Ekle RFQ Gönderim Şimdi, hemen sizinle iletişime geçeceğiz.