- Yuki***aka88
- 2026/05/26
FW-10-02-G-D-500-085 Teknik Özellikleri
Samtec Inc. - FW-10-02-G-D-500-085 Teknik Özellikler, Nitelikler, Parametreler ve Samtec Inc. - FW-10-02-G-D-500-085'e benzer özelliklere sahip parçalar
| Ürün özelliği | Öznitelik değeri |
|---|---|
| Üretici firma | Samtec, Inc. |
| Sonlandırma | Solder |
| Dizi | Flex Stack, FW |
| satır Aralığı | 0.050" (1.27mm) |
| zift | 0.050" (1.27mm) |
| Paketi | Bulk |
| Satır sayısı | 2 |
| Pozisyonlar sayısı | 20 |
| bağlantı Tipi | Through Hole |
| Ürün özelliği | Öznitelik değeri |
|---|---|
| Uzunluk - Kuyruk | 0.075" (1.905mm) |
| Uzunluk - Yığın Yükseklik | 0.500" (12.700mm) |
| Uzunluk - Post (Çiftleşme) | 0.085" (2.159mm) |
| Uzunluk - Genel Pin | 0.660" (16.764mm) |
| İletişim Finish Kalınlığı - Post (Çiftleşme) | 10.0µin (0.25µm) |
| İletişim Finish - Post (Çiftleşme) | Gold |
| Renk | Black |
| Temel Ürün Numarası | FW-10-02 |
| BAğLANMAK | AçıKLAMA |
|---|---|
| RoHS Durumu | ROHS3 uyumlu |
| Nem Duyarlılık Seviyesi (MSL) | Not Applicable |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Sağdaki üç bölüm Samtec Inc. FW-10-02-G-D-500-085'e benzer özelliklere sahiptir.
| Ürün özelliği | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Parça Numarası | FW-10-02-G-D-500-065 | FW-10-02-G-D-500-075 | FW-10-02-G-D-500-075-ES | FW-10-02-G-D-530-075 |
| Üretici firma | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. |
| zift | - | - | - | - |
| Satır sayısı | - | - | - | - |
| Uzunluk - Kuyruk | - | - | - | - |
| İletişim Finish - Post (Çiftleşme) | - | - | - | - |
| İletişim Finish Kalınlığı - Post (Çiftleşme) | - | - | - | - |
| Uzunluk - Yığın Yükseklik | - | - | - | - |
| Sonlandırma | - | - | - | - |
| Uzunluk - Post (Çiftleşme) | - | - | - | - |
| Pozisyonlar sayısı | - | - | - | - |
| Dizi | - | - | - | - |
| Uzunluk - Genel Pin | - | - | - | - |
| Renk | - | - | - | - |
| Paketi | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Temel Ürün Numarası | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| satır Aralığı | - | - | - | - |
| bağlantı Tipi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
FW-10-02-G-D-500-085 - Samtec Inc. için FW-10-02-G-D-500-085 PDF veri sayfalarını ve Samtec Inc. belgelerini indirin.
FW-10-02-G-D-530-075Samtec Inc.CONN HDR 20POS 0.05 STACK T/H
FW-10-02-G-D-535-065Samtec Inc.CONN HDR 20POS 0.05 STACK T/H
FW-10-02-G-D-476-190Samtec Inc.CONN HDR 20POS 0.05 STACK T/H
FW-10-02-G-D-500-100Samtec Inc.CONN HDR 20POS 0.05 STACK T/H
FW-10-02-G-D-500-070Samtec Inc.CONN HDR 20POS 0.05 STACK T/H
FW-10-02-G-D-500-075-ESSamtec Inc.CONN HDR 20POS 0.05 STACK T/H
FW-10-02-G-D-475-110Samtec Inc.CONN HDR 20POS 0.05 STACK T/H
FW-10-02-G-D-500-170Samtec Inc.CONN HDR 20POS 0.05 STACK T/H
FW-10-02-G-D-520-180Samtec Inc.CONN HDR 20POS 0.05 STACK T/H
FW-10-02-G-D-500-075Samtec Inc.CONN HDR 20POS 0.05 STACK T/H
FW-10-02-G-D-500-065Samtec Inc.CONN HDR 20POS 0.05 STACK T/H
FW-10-02-G-D-536-125Samtec Inc.CONN HDR 20POS 0.05 STACK T/H
FW-10-02-G-D-475-157Samtec Inc.CONN HDR 20POS 0.05 STACK T/H
FW-10-02-G-D-494-172Samtec Inc.CONN HDR 20POS 0.05 STACK T/H
FW-10-02-G-D-535-075Samtec Inc.CONN HDR 20POS 0.05 STACK T/H
FW-10-02-G-D-530-075-ESSamtec Inc.CONN HDR 20POS 0.05 STACK T/H
FW-10-02-G-D-485-157Samtec Inc.CONN HDR 20POS 0.05 STACK T/H
FW-10-02-G-D-515-075-ESSamtec Inc.CONN HDR 20POS 0.05 STACK T/HE -posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
| Ortak ülkeler lojistik zaman referansı | ||
|---|---|---|
| Bölge | Ülke | Lojistik Zaman (Gün) |
| Amerika | Amerika Birleşik Devletleri | 5 |
| Brezilya | 7 | |
| Avrupa | Almanya | 5 |
| Birleşik Krallık | 4 | |
| İtalya | 5 | |
| Okyanusya | Avustralya | 6 |
| Yeni Zelanda | 5 | |
| Asya | Hindistan | 4 |
| Japonya | 4 | |
| Orta Doğu | İsrail | 6 |
| DHL ve FedEx Gönderi Ücretleri Referans | |
|---|---|
| Gönderi Ücretleri (KG) | Referans DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Daha iyi bir fiyat ister misiniz? AAD ve Sepetine Ekle RFQ Gönderim Şimdi, hemen sizinle iletişime geçeceğiz.