- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Daha iyi bir fiyat ister misiniz?
AAD ve Sepetine Ekle RFQ Gönderim Şimdi, hemen sizinle iletişime geçeceğiz.
| miktar | Birim fiyat | Ext.Fiyat |
|---|---|---|
| 1+ | $2.95 | $2.95 |
FW-06-05-L-D-570-100-A Teknik Özellikleri
Samtec, Inc. - FW-06-05-L-D-570-100-A Teknik Özellikler, Nitelikler, Parametreler ve Samtec, Inc. - FW-06-05-L-D-570-100-A'e benzer özelliklere sahip parçalar
| Ürün özelliği | Öznitelik değeri |
|---|---|
| Üretici firma | Samtec, Inc. |
| Sonlandırma | Solder |
| Dizi | Flex Stack, FW |
| satır Aralığı | 0.050" (1.27mm) |
| zift | 0.050" (1.27mm) |
| paketleme | Bulk |
| Satır sayısı | 2 |
| Pozisyonlar sayısı | 12 |
| bağlantı Tipi | Surface Mount |
| Üretici Standart Teslimat Süresi | 3 Weeks |
| Ürün özelliği | Öznitelik değeri |
|---|---|
| Uzunluk - Kuyruk | - |
| Uzunluk - Yığın Yükseklik | 0.570" (14.478mm) |
| Uzunluk - Post (Çiftleşme) | 0.100" (2.540mm) |
| Uzunluk - Genel Pin | 0.670" (17.018mm) |
| Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu | Lead free / RoHS Compliant |
| Detaylı Açıklama | 12 Position Header Spacer Connector 0.050" (1.27mm) Gold Surface Mount |
| İletişim Finish Kalınlığı - Post (Çiftleşme) | 10.0µin (0.25µm) |
| İletişim Finish - Post (Çiftleşme) | Gold |
| Renk | Black |
| BAğLANMAK | AçıKLAMA |
|---|---|
| RoHS Durumu | Kurşunsuz / RoHS Uyumlu |
Sağdaki üç bölüm Samtec, Inc. FW-06-05-L-D-570-100-A'e benzer özelliklere sahiptir.
| Ürün özelliği | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Parça Numarası | FW-06-05-L-D-570-105-A | FW-06-05-L-D-555-100-A | FW-06-05-L-D-570-100 | FW-06-05-L-D-550-125-A-TR |
| Üretici firma | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec Inc. | Samtec, Inc. |
| Uzunluk - Genel Pin | - | - | - | - |
| Uzunluk - Yığın Yükseklik | - | - | - | - |
| Pozisyonlar sayısı | - | - | - | - |
| bağlantı Tipi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| zift | - | - | - | - |
| satır Aralığı | - | - | - | - |
| Üretici Standart Teslimat Süresi | - | - | - | - |
| Satır sayısı | - | - | - | - |
| Uzunluk - Post (Çiftleşme) | - | - | - | - |
| Detaylı Açıklama | - | - | - | - |
| İletişim Finish Kalınlığı - Post (Çiftleşme) | - | - | - | - |
| Sonlandırma | - | - | - | - |
| Renk | - | - | - | - |
| Dizi | - | - | - | - |
| Uzunluk - Kuyruk | - | - | - | - |
| Kurşunsuz Durum / RoHS Durumu | - | - | - | - |
| paketleme | - | - | - | - |
| İletişim Finish - Post (Çiftleşme) | - | - | - | - |
FW-06-05-L-D-570-100-A - Samtec, Inc. için FW-06-05-L-D-570-100-A PDF veri sayfalarını ve Samtec, Inc. belgelerini indirin.
FW-06-05-L-D-575-100Samtec Inc.CONN HDR 12POS 0.05 STACK SMD
FW-06-05-L-D-610-065-ASamtec, Inc..050'' BOARD SPACERS
FW-06-05-L-D-555-100Samtec, Inc..050'' BOARD SPACERS
FW-06-05-L-D-570-100Samtec Inc.CONN HDR 12POS 0.05 STACK SMD
FW-06-05-L-D-575-065Samtec Inc.CONN HDR 12POS 0.05 STACK SMD
FW-06-05-LM-D-280-185-A-P-TRSamtec Inc.CONN HDR 12POS 0.05 STACK SMD
FW-06-05-L-D-555-100-ASamtec Inc.CONN HDR 12POS 0.05 STACK SMD
FW-06-05-L-D-550-125Samtec, Inc..050'' BOARD SPACERS
FW-06-05-L-D-610-065Samtec, Inc..050'' BOARD SPACERS
FW-06-05-L-D-570-105-ASamtec Inc.CONN HDR 12POS 0.05 STACK SMD
FW-06-05-L-D-569-106Samtec Inc.CONN HDR 12POS 0.05 STACK SMD
FW-06-05-L-D-580-065Samtec Inc.CONN HDR 12POS 0.05 STACK SMD
FW-06-05-L-D-550-125-ASamtec Inc.CONN HDR 12POS 0.05 STACK SMD
FW-06-05-LM-D-280-185-A-PSamtec Inc.CONN HDR 12POS 0.05 STACK SMD
FW-06-05-L-D-560-100Samtec Inc.CONN HDR 12POS 0.05 STACK SMD
FW-06-05-L-D-550-125-A-TRSamtec, Inc..050'' BOARD SPACERS
FW-06-05-L-D-584-065Samtec Inc.CONN HDR 12POS 0.05 STACK SMD
FW-06-05-L-D-565-100Samtec Inc.CONN HDR 12POS 0.05 STACK SMDE -posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
| Ortak ülkeler lojistik zaman referansı | ||
|---|---|---|
| Bölge | Ülke | Lojistik Zaman (Gün) |
| Amerika | Amerika Birleşik Devletleri | 5 |
| Brezilya | 7 | |
| Avrupa | Almanya | 5 |
| Birleşik Krallık | 4 | |
| İtalya | 5 | |
| Okyanusya | Avustralya | 6 |
| Yeni Zelanda | 5 | |
| Asya | Hindistan | 4 |
| Japonya | 4 | |
| Orta Doğu | İsrail | 6 |
| DHL ve FedEx Gönderi Ücretleri Referans | |
|---|---|
| Gönderi Ücretleri (KG) | Referans DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Daha iyi bir fiyat ister misiniz? AAD ve Sepetine Ekle RFQ Gönderim Şimdi, hemen sizinle iletişime geçeceğiz.