- Bran***Lewis
- 2026/05/11
PCN ambalajı
Material Barrier Bag 17/Dec/2020.pdfPCN montajı/kökenli
Mult Dev 11/Nov/2022.pdfPCN Tasarım/Şartname
Viper Limit/DS Chgs 21/Dec/2020.pdfDaha iyi bir fiyat ister misiniz?
AAD ve Sepetine Ekle RFQ Gönderim Şimdi, hemen sizinle iletişime geçeceğiz.
| miktar | Birim fiyat | Ext.Fiyat |
|---|---|---|
| 1+ | $1.196 | $1.20 |
| 200+ | $0.463 | $92.60 |
| 500+ | $0.447 | $223.50 |
| 1000+ | $0.439 | $439.00 |
VIPER319XDTR Teknik Özellikleri
STMicroelectronics - VIPER319XDTR Teknik Özellikler, Nitelikler, Parametreler ve STMicroelectronics - VIPER319XDTR'e benzer özelliklere sahip parçalar
| Ürün özelliği | Öznitelik değeri |
|---|---|
| Üretici firma | STMicroelectronics |
| Voltaj - Kaynağı (Vcc / Vdd) | 4.5V ~ 30V |
| Gerilim - Çalıştırma | 8 V |
| Gerilim - Arıza | 800V |
| Topoloji | Boost, Buck, Buck-Boost, Flyback |
| Tedarikçi Cihaz Paketi | 16-SO |
| Dizi | VIPER™ |
| Güç (Watt) | 1 W |
| Paket / Kutu | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Paketi | Tape & Reel (TR) |
| Ürün özelliği | Öznitelik değeri |
|---|---|
| çıkış izolasyonu | Non-Isolated |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| bağlantı Tipi | Surface Mount |
| İç Anahtarı (ler) | Yes |
| Frekans - Anahtarlama | 132kHz |
| Hata Koruması | Over Load, Over Power, Over Temperature, Over Voltage, Short Circuit |
| Görev döngüsü | - |
| Kontrol Özellikleri | Soft Start |
| Temel Ürün Numarası | VIPER319 |
| BAğLANMAK | AçıKLAMA |
|---|---|
| RoHS Durumu | ROHS3 uyumlu |
| Nem Duyarlılık Seviyesi (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Durum | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Sağdaki üç bölüm STMicroelectronics VIPER319XDTR'e benzer özelliklere sahiptir.
| Ürün özelliği | ||||
|---|---|---|---|---|
| Parça Numarası | VIPER318XDTR | VIPER319LDTR | VIPER319HDTR | VIPER317LDTR |
| Üretici firma | STMicroelectronics | STMicroelectronics | STMicroelectronics | STMicroelectronics |
| Topoloji | - | - | - | - |
| Paket / Kutu | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Çalışma sıcaklığı | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Güç (Watt) | - | - | - | - |
| Gerilim - Arıza | - | - | - | - |
| İç Anahtarı (ler) | - | - | - | - |
| Voltaj - Kaynağı (Vcc / Vdd) | - | - | - | - |
| çıkış izolasyonu | - | - | - | - |
| Kontrol Özellikleri | - | - | - | - |
| Görev döngüsü | - | - | - | - |
| Hata Koruması | - | - | - | - |
| Temel Ürün Numarası | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Frekans - Anahtarlama | - | - | - | - |
| Dizi | - | - | - | - |
| bağlantı Tipi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Gerilim - Çalıştırma | - | - | - | - |
| Tedarikçi Cihaz Paketi | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Paketi | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
VIPER319XDTR - STMicroelectronics için VIPER319XDTR PDF veri sayfalarını ve STMicroelectronics belgelerini indirin.
VIPER32DIP-ESTMicroelectronics
VIPER31SPSTMicroelectronics
VIPER318HDTRSTMicroelectronics
VIPER32ASTMicroelectronics
VIPER32
VIPER318LDTRE -posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
| Ortak ülkeler lojistik zaman referansı | ||
|---|---|---|
| Bölge | Ülke | Lojistik Zaman (Gün) |
| Amerika | Amerika Birleşik Devletleri | 5 |
| Brezilya | 7 | |
| Avrupa | Almanya | 5 |
| Birleşik Krallık | 4 | |
| İtalya | 5 | |
| Okyanusya | Avustralya | 6 |
| Yeni Zelanda | 5 | |
| Asya | Hindistan | 4 |
| Japonya | 4 | |
| Orta Doğu | İsrail | 6 |
| DHL ve FedEx Gönderi Ücretleri Referans | |
|---|---|
| Gönderi Ücretleri (KG) | Referans DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Daha iyi bir fiyat ister misiniz? AAD ve Sepetine Ekle RFQ Gönderim Şimdi, hemen sizinle iletişime geçeceğiz.