- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Veri sayfaları
STx55NF06L(-1).pdfPCN Tasarım/Şartname
Mult Dev Adv Material Notice 8/Apr/2019.pdfPCN montajı/kökenli
Mult Dev Site Closure 13/Feb/2020.pdfDaha iyi bir fiyat ister misiniz?
AAD ve Sepetine Ekle RFQ Gönderim Şimdi, hemen sizinle iletişime geçeceğiz.
| miktar | Birim fiyat | Ext.Fiyat |
|---|---|---|
| 1+ | $0.773 | $0.77 |
| 10+ | $0.657 | $6.57 |
| 50+ | $0.594 | $29.70 |
| 100+ | $0.523 | $52.30 |
| 500+ | $0.491 | $245.50 |
| 1200+ | $0.476 | $571.20 |
STP55NF06L Teknik Özellikleri
STMicroelectronics - STP55NF06L Teknik Özellikler, Nitelikler, Parametreler ve STMicroelectronics - STP55NF06L'e benzer özelliklere sahip parçalar
| Ürün özelliği | Öznitelik değeri |
|---|---|
| Üretici firma | STMicroelectronics |
| Id @ Vgs (th) (Max) | 1.7V @ 250µA |
| Vgs (Maks.) | ±16V |
| teknoloji | MOSFET (Metal Oxide) |
| Tedarikçi Cihaz Paketi | TO-220 |
| Dizi | STripFET™ II |
| Id, VGS @ rds On (Max) | 18mOhm @ 27.5A, 10V |
| Güç Tüketimi (Max) | 95W (Tc) |
| Paket / Kutu | TO-220-3 |
| Paketi | Tube |
| Ürün özelliği | Öznitelik değeri |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| bağlantı Tipi | Through Hole |
| Giriş Kapasitesi (Ciss) (Max) @ Vds | 1700 pF @ 25 V |
| Gate Charge (Qg) (Maks) @ Vgs | 37 nC @ 4.5 V |
| FET Tipi | N-Channel |
| FET Özelliği | - |
| Sürücü Gerilimi (Maks Rd, Min Rd Salı) | 10V, 5V |
| Kaynak Gerilim boşaltın (VDSlerin) | 60 V |
| Akım - 25 ° C'de Sürekli Boşaltma (Id) | 55A (Tc) |
| Temel Ürün Numarası | STP55 |
| BAğLANMAK | AçıKLAMA |
|---|---|
| RoHS Durumu | ROHS3 uyumlu |
| Nem Duyarlılık Seviyesi (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Durum | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Sağdaki üç bölüm STMicroelectronics STP55NF06L'e benzer özelliklere sahiptir.
| Ürün özelliği | ||||
|---|---|---|---|---|
| Parça Numarası | STP55NF06 | STP55NF06FP | STP5N60M2 | STP5N120 |
| Üretici firma | STMicroelectronics | STMicroelectronics | STMicroelectronics | STMicroelectronics |
| Giriş Kapasitesi (Ciss) (Max) @ Vds | - | - | - | - |
| Vgs (Maks.) | - | - | - | - |
| Id, VGS @ rds On (Max) | - | - | - | - |
| Sürücü Gerilimi (Maks Rd, Min Rd Salı) | - | - | - | - |
| Kaynak Gerilim boşaltın (VDSlerin) | - | - | - | - |
| Id @ Vgs (th) (Max) | - | - | - | - |
| Paket / Kutu | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Gate Charge (Qg) (Maks) @ Vgs | - | - | - | - |
| Akım - 25 ° C'de Sürekli Boşaltma (Id) | - | - | - | - |
| Paketi | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Dizi | - | - | - | - |
| Çalışma sıcaklığı | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| FET Özelliği | - | - | - | - |
| Temel Ürün Numarası | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| bağlantı Tipi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Güç Tüketimi (Max) | - | - | - | - |
| teknoloji | - | - | - | - |
| FET Tipi | - | - | - | - |
| Tedarikçi Cihaz Paketi | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
STP55NF06L - STMicroelectronics için STP55NF06L PDF veri sayfalarını ve STMicroelectronics belgelerini indirin.
STP55NE06LFPSTMicroelectronics
STP5N60FISTMicroelectronics
STP55NE06STMicroelectronics
STP55NF06L MOSSTMicroelectronics
STP55NF06 P55NF06STMicroelectronics
STP55NF06LFPSTMicroelectronics
STP55NF03LSTMicroelectronics
STP55NE06FPSTMicroelectronics
STP55NF06 MOSSTMicroelectronics
STP55NE06LSTMicroelectronics
STP5N60VBsemiE -posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
| Ortak ülkeler lojistik zaman referansı | ||
|---|---|---|
| Bölge | Ülke | Lojistik Zaman (Gün) |
| Amerika | Amerika Birleşik Devletleri | 5 |
| Brezilya | 7 | |
| Avrupa | Almanya | 5 |
| Birleşik Krallık | 4 | |
| İtalya | 5 | |
| Okyanusya | Avustralya | 6 |
| Yeni Zelanda | 5 | |
| Asya | Hindistan | 4 |
| Japonya | 4 | |
| Orta Doğu | İsrail | 6 |
| DHL ve FedEx Gönderi Ücretleri Referans | |
|---|---|
| Gönderi Ücretleri (KG) | Referans DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Daha iyi bir fiyat ister misiniz? AAD ve Sepetine Ekle RFQ Gönderim Şimdi, hemen sizinle iletişime geçeceğiz.