- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Veri sayfaları
L78xx(C,AB,AC).pdfHtml veri sayfası
L78.pdfPCN eskimi/ EOL
Metal Package Devices 17/Jun/2013.pdfL7805T Teknik Özellikleri
STMicroelectronics - L7805T Teknik Özellikler, Nitelikler, Parametreler ve STMicroelectronics - L7805T'e benzer özelliklere sahip parçalar
| Ürün özelliği | Öznitelik değeri |
|---|---|
| Üretici firma | STMicroelectronics |
| Voltaj Düşüşü (Maks.) | 2V @ 1A (Typ) |
| Gerilim - Çıkış (Min / Sabit) | 5V |
| Gerilim - Çıkış (Max) | - |
| Gerilim - Giriş (Max) | 35V |
| Tedarikçi Cihaz Paketi | TO-3 |
| Dizi | - |
| Koruma özellikleri | Over Temperature, Short Circuit |
| Paket / Kutu | TO-204AA, TO-3 |
| Paketi | Bag |
| Ürün özelliği | Öznitelik değeri |
|---|---|
| PSRR | 62dB (120Hz) |
| çıkış Tipi | Fixed |
| Output Yapılandırması | Positive |
| Çalışma sıcaklığı | -55°C ~ 150°C |
| Düzenleyiciler sayısı | 1 |
| bağlantı Tipi | Through Hole |
| Akım - Quiescent (Iq) | 8 mA |
| Akım - Çıkış | 1.5A |
| Kontrol Özellikleri | - |
| Temel Ürün Numarası | L7805 |
| BAğLANMAK | AçıKLAMA |
|---|---|
| RoHS Durumu | ROHS3 uyumlu |
| Nem Duyarlılık Seviyesi (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Durum | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Sağdaki üç bölüm STMicroelectronics L7805T'e benzer özelliklere sahiptir.
| Ürün özelliği | ||||
|---|---|---|---|---|
| Parça Numarası | L7805CV | L7806ACD2T-TR | L7806ACD2T | L7806ABD2T |
| Üretici firma | STMicroelectronics | STMicroelectronics | STMicroelectronics | STMicroelectronics |
| Çalışma sıcaklığı | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Paket / Kutu | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| çıkış Tipi | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Temel Ürün Numarası | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| bağlantı Tipi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Dizi | - | - | - | - |
| Gerilim - Çıkış (Max) | - | - | - | - |
| Koruma özellikleri | - | - | - | - |
| Gerilim - Çıkış (Min / Sabit) | - | - | - | - |
| Akım - Quiescent (Iq) | - | - | - | - |
| Akım - Çıkış | - | - | - | - |
| Kontrol Özellikleri | - | - | - | - |
| Output Yapılandırması | - | - | - | - |
| PSRR | - | - | - | - |
| Paketi | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Düzenleyiciler sayısı | - | - | - | - |
| Voltaj Düşüşü (Maks.) | - | - | - | - |
| Tedarikçi Cihaz Paketi | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Gerilim - Giriş (Max) | - | - | - | - |
L7805T - STMicroelectronics için L7805T PDF veri sayfalarını ve STMicroelectronics belgelerini indirin.
L7805CV(TO-220)STMicroelectronics
L7805RBD2T-TRSTMicroelectronics
L7805CYSTMicroelectronics
L7806 MOSSTMicroelectronics
L7805D2TSTMicroelectronics
L7805CV-STAPPDEFAULT
L7806ABD2T
L7806
L7805DAUKE -posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
| Ortak ülkeler lojistik zaman referansı | ||
|---|---|---|
| Bölge | Ülke | Lojistik Zaman (Gün) |
| Amerika | Amerika Birleşik Devletleri | 5 |
| Brezilya | 7 | |
| Avrupa | Almanya | 5 |
| Birleşik Krallık | 4 | |
| İtalya | 5 | |
| Okyanusya | Avustralya | 6 |
| Yeni Zelanda | 5 | |
| Asya | Hindistan | 4 |
| Japonya | 4 | |
| Orta Doğu | İsrail | 6 |
| DHL ve FedEx Gönderi Ücretleri Referans | |
|---|---|
| Gönderi Ücretleri (KG) | Referans DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Daha iyi bir fiyat ister misiniz? AAD ve Sepetine Ekle RFQ Gönderim Şimdi, hemen sizinle iletişime geçeceğiz.