- Bran***Lewis
- 2026/05/11
PCN ambalajı
Label Change-All Devices 01/Dec/2022.pdfDaha iyi bir fiyat ister misiniz?
AAD ve Sepetine Ekle RFQ Gönderim Şimdi, hemen sizinle iletişime geçeceğiz.
| miktar | Birim fiyat | Ext.Fiyat |
|---|---|---|
| 1+ | $3.273 | $3.27 |
XLP525125.000000I Teknik Özellikleri
Renesas Electronics America Inc - XLP525125.000000I Teknik Özellikler, Nitelikler, Parametreler ve Renesas Electronics America Inc - XLP525125.000000I'e benzer özelliklere sahip parçalar
| Ürün özelliği | Öznitelik değeri |
|---|---|
| Üretici firma | Renesas Electronics Corporation |
| Gerilim - Tedarik | 2.5V |
| tip | XO (Standard) |
| Spektrum Bant Genişliği yaymak | - |
| Boyut / Boyut | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Dizi | XL |
| Puanlar | - |
| Paket / Kutu | 6-SMD, No Lead |
| Paketi | Tape & Reel (TR) |
| Çıktı | LVPECL |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ~ 85°C |
| Ürün özelliği | Öznitelik değeri |
|---|---|
| bağlantı Tipi | Surface Mount |
| Yükseklik - Oturmalı (Max) | 0.047" (1.20mm) |
| Görev, işlev | Enable/Disable |
| frekans Kararlılığı | ±50ppm |
| Sıklık | 125 MHz |
| Güncel - Kaynağı (Max) | 41mA |
| Güncel - Tedarik (Devre Dışı) (Max) | - |
| Baz Rezonatör | Crystal |
| Temel Ürün Numarası | XLP525 |
| Mutlak Çekme Aralığı (APR) | - |
| BAğLANMAK | AçıKLAMA |
|---|---|
| RoHS Durumu | ROHS3 uyumlu |
| Nem Duyarlılık Seviyesi (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Durum | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Sağdaki üç bölüm Renesas Electronics America Inc XLP525125.000000I'e benzer özelliklere sahiptir.
| Ürün özelliği | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Parça Numarası | XLP525125.000000X | XLP525200.000000I | XLP525050.000000X | XLP525156.250000I |
| Üretici firma | Renesas Electronics America Inc | Renesas Electronics America Inc | Renesas Electronics America Inc | Renesas Electronics America Inc |
| frekans Kararlılığı | - | - | - | - |
| Güncel - Tedarik (Devre Dışı) (Max) | - | - | - | - |
| Paket / Kutu | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Boyut / Boyut | - | - | - | - |
| Spektrum Bant Genişliği yaymak | - | - | - | - |
| Görev, işlev | - | - | - | - |
| bağlantı Tipi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Sıklık | - | - | - | - |
| Çıktı | - | - | - | - |
| Paketi | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Çalışma sıcaklığı | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Mutlak Çekme Aralığı (APR) | - | - | - | - |
| Puanlar | - | - | - | - |
| Gerilim - Tedarik | - | - | - | - |
| Yükseklik - Oturmalı (Max) | - | - | - | - |
| Dizi | - | - | - | - |
| tip | - | - | - | - |
| Temel Ürün Numarası | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Güncel - Kaynağı (Max) | - | - | - | - |
| Baz Rezonatör | - | - | - | - |
XLP525125.000000I - Renesas Electronics America Inc için XLP525125.000000I PDF veri sayfalarını ve Renesas Electronics America Inc belgelerini indirin.
XLP520750.000000XRenesas Electronics America IncXTAL OSC XO 750.0000MHZ LVPECL
XLP525195.312500IRenesas Electronics America IncXTAL OSC XO 195.3125MHZ LVPECL
XLP525156.250000IRenesas Electronics America IncXTAL OSC XO 156.2500MHZ LVPECL
XLP432XXD0800-22Broadcom LimitedIC PROCESSOR MULTI-CORE 800MHZ
XLP525062.500000XRenesas Electronics America IncXTAL OSC XO 62.5000MHZ LVPECL
XLP525212.500000XRenesas Electronics America IncXTAL OSC XO 212.5000MHZ LVPECL
XLP525156.250000XRenesas Electronics America IncXTAL OSC XO 156.2500MHZ LVPECL
XLP525101.265600IRenesas Electronics America IncXTAL OSC XO 101.2656MHZ LVPECL
XLP525050.000000XRenesas Electronics America IncXTAL OSC XO 50.0000MHZ LVPECL
XLP525125.000000XRenesas Electronics America IncXTAL OSC XO 125.0000MHZ LVPECL
XLP525155.520000XRenesas Electronics America IncXTAL OSC XO 155.5200MHZ LVPECL
XLP525165.165000XRenesas Electronics America IncXTAL OSC XO 165.1650MHZ LVPECL
XLP520008.000000XRenesas Electronics America IncXTAL OSC XO 8.0000MHZ LVPECL SMD
XLP520A00.000000XRenesas Electronics America IncXTAL OSC XO 1.0000GHZ LVPECL SMD
XLP525200.000000IRenesas Electronics America IncXTAL OSC XO 200.0000MHZ LVPECL
XLP525005.000000XRenesas Electronics America IncXTAL OSC XO 5.0000MHZ LVPECL SMD
XLP525133.312500XRenesas Electronics America IncXTAL OSC XO 133.3125MHZ LVPECL
XLP525042.500000XRenesas Electronics America IncXTAL OSC XO 42.5000MHZ LVPECLE -posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
| Ortak ülkeler lojistik zaman referansı | ||
|---|---|---|
| Bölge | Ülke | Lojistik Zaman (Gün) |
| Amerika | Amerika Birleşik Devletleri | 5 |
| Brezilya | 7 | |
| Avrupa | Almanya | 5 |
| Birleşik Krallık | 4 | |
| İtalya | 5 | |
| Okyanusya | Avustralya | 6 |
| Yeni Zelanda | 5 | |
| Asya | Hindistan | 4 |
| Japonya | 4 | |
| Orta Doğu | İsrail | 6 |
| DHL ve FedEx Gönderi Ücretleri Referans | |
|---|---|
| Gönderi Ücretleri (KG) | Referans DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Daha iyi bir fiyat ister misiniz? AAD ve Sepetine Ekle RFQ Gönderim Şimdi, hemen sizinle iletişime geçeceğiz.