- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Daha iyi bir fiyat ister misiniz?
AAD ve Sepetine Ekle RFQ Gönderim Şimdi, hemen sizinle iletişime geçeceğiz.
| miktar | Birim fiyat | Ext.Fiyat |
|---|---|---|
| 1+ | $0.737 | $0.74 |
R5F1036AASM#35 Teknik Özellikleri
Renesas Electronics America Inc - R5F1036AASM#35 Teknik Özellikler, Nitelikler, Parametreler ve Renesas Electronics America Inc - R5F1036AASM#35'e benzer özelliklere sahip parçalar
| Ürün özelliği | Öznitelik değeri |
|---|---|
| Üretici firma | Renesas Electronics Corporation |
| Voltaj - Kaynağı (Vcc / Vdd) | 1.8V ~ 5.5V |
| Tedarikçi Cihaz Paketi | 20-LSSOP |
| hız | 24MHz |
| Dizi | RL78/G12 |
| RAM Boyutu | 1.5K x 8 |
| Program Bellek Türü | FLASH |
| Program Bellek Boyutu | 16KB (16K x 8) |
| Çevre Birimleri | LVD, POR, PWM, WDT |
| Paket / Kutu | 20-LSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Ürün özelliği | Öznitelik değeri |
|---|---|
| Paketi | Tray |
| osilatör türü | External, Internal |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ~ 85°C (TA) |
| G / Ç sayısı | 14 |
| bağlantı Tipi | Surface Mount |
| EEPROM Boyutu | - |
| veri Dönüştürücüler | A/D 11x8/10b |
| çekirdek Boyutu | 16-Bit |
| çekirdekli İşlemci | RL78 |
| Bağlantı | CSI, I²C, UART/USART |
| BAğLANMAK | AçıKLAMA |
|---|---|
| RoHS Durumu | ROHS3 uyumlu |
Sağdaki üç bölüm Renesas Electronics America Inc R5F1036AASM#35'e benzer özelliklere sahiptir.
| Ürün özelliği | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Parça Numarası | R5F1036AASM#55 | R5F1036AASM#15 | R5F1036AASP#V5 | R5F1036AASP#X5 |
| Üretici firma | Renesas Electronics America Inc | Renesas Electronics America Inc | Renesas Electronics America Inc | Renesas Electronics America Inc |
| hız | - | - | - | - |
| EEPROM Boyutu | - | - | - | - |
| Program Bellek Türü | - | - | - | - |
| Çevre Birimleri | - | - | - | - |
| Program Bellek Boyutu | - | - | - | - |
| çekirdek Boyutu | - | - | - | - |
| Dizi | - | - | - | - |
| Tedarikçi Cihaz Paketi | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Bağlantı | - | - | - | - |
| veri Dönüştürücüler | - | - | - | - |
| bağlantı Tipi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| çekirdekli İşlemci | - | - | - | - |
| Çalışma sıcaklığı | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| G / Ç sayısı | - | - | - | - |
| Paket / Kutu | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| RAM Boyutu | - | - | - | - |
| osilatör türü | - | - | - | - |
| Paketi | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Voltaj - Kaynağı (Vcc / Vdd) | - | - | - | - |
R5F1036AASP#35Renesas
R5F1036AASM#15Renesas Electronics America Inc16BIT MCU RL78/G12 16K 20TSSOP -
R5F1036AASM#55Renesas Electronics America Inc16BIT MCU RL78/G12 16K 20TSSOP -
R5F1036AASPRenesas Electronics CorporationE -posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
| Ortak ülkeler lojistik zaman referansı | ||
|---|---|---|
| Bölge | Ülke | Lojistik Zaman (Gün) |
| Amerika | Amerika Birleşik Devletleri | 5 |
| Brezilya | 7 | |
| Avrupa | Almanya | 5 |
| Birleşik Krallık | 4 | |
| İtalya | 5 | |
| Okyanusya | Avustralya | 6 |
| Yeni Zelanda | 5 | |
| Asya | Hindistan | 4 |
| Japonya | 4 | |
| Orta Doğu | İsrail | 6 |
| DHL ve FedEx Gönderi Ücretleri Referans | |
|---|---|
| Gönderi Ücretleri (KG) | Referans DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Daha iyi bir fiyat ister misiniz? AAD ve Sepetine Ekle RFQ Gönderim Şimdi, hemen sizinle iletişime geçeceğiz.