- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Parça Numaralama Kılavuzu
Chip Monolithic Cap. Part Numbering.pdfDaha iyi bir fiyat ister misiniz?
AAD ve Sepetine Ekle RFQ Gönderim Şimdi, hemen sizinle iletişime geçeceğiz.
| miktar | Birim fiyat | Ext.Fiyat |
|---|---|---|
| 1+ | $0.014 | $0.01 |
GCM1555C1H160FA16D Teknik Özellikleri
Murata Electronics - GCM1555C1H160FA16D Teknik Özellikler, Nitelikler, Parametreler ve Murata Electronics - GCM1555C1H160FA16D'e benzer özelliklere sahip parçalar
| Ürün özelliği | Öznitelik değeri |
|---|---|
| Üretici firma | Murata Electronics |
| Gerilim - Anma | 50V |
| Hata payı | ±1% |
| Kalınlığı (Max) | 0.022" (0.55mm) |
| sıcaklık Katsayısı | C0G, NP0 |
| Boyut / Boyut | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| Dizi | GCM |
| Puanlar | AEC-Q200 |
| Paket / Kutu | 0402 (1005 Metric) |
| Paketi | Tape & Reel (TR) |
| Ürün özelliği | Öznitelik değeri |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -55°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi | Surface Mount, MLCC |
| kurşun Stil | - |
| kurşun Aralığı | - |
| Yükseklik - Oturmalı (Max) | - |
| Özellikler | - |
| Başarısızlık oranı | - |
| kapasitans | 16 pF |
| Temel Ürün Numarası | GCM1555C1H |
| Uygulamalar | Automotive |
| BAğLANMAK | AçıKLAMA |
|---|---|
| RoHS Durumu | ROHS3 uyumlu |
| Nem Duyarlılık Seviyesi (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Durum | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.24.0020 |
Sağdaki üç bölüm Murata Electronics GCM1555C1H160FA16D'e benzer özelliklere sahiptir.
| Ürün özelliği | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Parça Numarası | GCM1555C1H160JA16D | GCM1555C1H160FA16J | GCM1555C1H161FA16D | GCM1555C1H160GA16D |
| Üretici firma | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics | Murata Electronics |
| kapasitans | - | - | - | - |
| Özellikler | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Boyut / Boyut | - | - | - | - |
| Temel Ürün Numarası | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Puanlar | - | - | - | - |
| Paketi | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| kurşun Aralığı | - | - | - | - |
| Uygulamalar | - | - | - | - |
| kurşun Stil | - | - | - | - |
| Çalışma sıcaklığı | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Hata payı | - | - | - | - |
| Dizi | - | - | - | - |
| Kalınlığı (Max) | - | - | - | - |
| Başarısızlık oranı | - | - | - | - |
| sıcaklık Katsayısı | - | - | - | - |
| bağlantı Tipi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Paket / Kutu | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Gerilim - Anma | - | - | - | - |
| Yükseklik - Oturmalı (Max) | - | - | - | - |
GCM1555C1H160FA16D - Murata Electronics için GCM1555C1H160FA16D PDF veri sayfalarını ve Murata Electronics belgelerini indirin.
GCM1555C1H160GA16DMurata ElectronicsCAP CER 16PF 50V C0G 0402
GCM1555C1H160FA16JMurata ElectronicsCAP CER 16PF 50V C0G 0402
GCM1555C1H161GA16JMurata ElectronicsCAP CER 160PF 50V C0G 0402
GCM1555C1H151GA16DMurata ElectronicsCAP CER 150PF 50V C0G 0402
GCM1555C1H151GA16JMurata ElectronicsCAP CER 150PF 50V C0G 0402
GCM1555C1H160JA16JMurata ElectronicsCAP CER 16PF 50V C0G 0402
GCM1555C1H150JZ01DMurata Power Solutions
GCM1555C1H160GA16JMurata ElectronicsCAP CER 16PF 50V C0G 0402
GCM1555C1H151FA16JMurata ElectronicsCAP CER 150PF 50V C0G 0402
GCM1555C1H161FA16JMurata ElectronicsCAP CER 160PF 50V C0G 0402
GCM1555C1H161GA16DMurata ElectronicsCAP CER 160PF 50V C0G 0402E -posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
| Ortak ülkeler lojistik zaman referansı | ||
|---|---|---|
| Bölge | Ülke | Lojistik Zaman (Gün) |
| Amerika | Amerika Birleşik Devletleri | 5 |
| Brezilya | 7 | |
| Avrupa | Almanya | 5 |
| Birleşik Krallık | 4 | |
| İtalya | 5 | |
| Okyanusya | Avustralya | 6 |
| Yeni Zelanda | 5 | |
| Asya | Hindistan | 4 |
| Japonya | 4 | |
| Orta Doğu | İsrail | 6 |
| DHL ve FedEx Gönderi Ücretleri Referans | |
|---|---|
| Gönderi Ücretleri (KG) | Referans DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Daha iyi bir fiyat ister misiniz? AAD ve Sepetine Ekle RFQ Gönderim Şimdi, hemen sizinle iletişime geçeceğiz.