- Bran***Lewis
- 2026/05/11
PCN montajı/kökenli
Assembly/Test Site Addition 11/Dec/2014.pdfPCN Tasarım/Şartname
Copper Wire Base Alternative 23/Apr/2014.pdf Mult Dev Material Chg 29/Mar/2018.pdfHtml veri sayfası
TPS40303-05.pdfDaha iyi bir fiyat ister misiniz?
AAD ve Sepetine Ekle RFQ Gönderim Şimdi, hemen sizinle iletişime geçeceğiz.
| miktar | Birim fiyat | Ext.Fiyat |
|---|---|---|
| 1+ | $1.635 | $1.64 |
| 10+ | $1.594 | $15.94 |
| 30+ | $1.566 | $46.98 |
| 100+ | $1.538 | $153.80 |
TPS40304DRCT Teknik Özellikleri
Texas Instruments - TPS40304DRCT Teknik Özellikler, Nitelikler, Parametreler ve Texas Instruments - TPS40304DRCT'e benzer özelliklere sahip parçalar
| Ürün özelliği | Öznitelik değeri |
|---|---|
| Üretici firma | Texas Instruments |
| Voltaj - Kaynağı (Vcc / Vdd) | 3V ~ 20V |
| Topoloji | Buck |
| senkron Doğrultucu | Yes |
| Tedarikçi Cihaz Paketi | 10-VSON (3x3) |
| Dizi | - |
| Seri Arayüzler | - |
| Paket / Kutu | 10-VFDFN Exposed Pad |
| Paketi | Tape & Reel (TR) |
| çıkış Tipi | Transistor Driver |
| Çıkış Fazları | 1 |
| Ürün özelliği | Öznitelik değeri |
|---|---|
| Output Yapılandırması | Positive |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Çıkış Sayısı | 1 |
| bağlantı Tipi | Surface Mount |
| Görev, işlev | Step-Down |
| Frekans - Anahtarlama | 600kHz |
| Görev Döngüsü (Maks.) | 90% |
| Kontrol Özellikleri | Enable, Power Good, Soft Start |
| Saat Senkronizasyonu | No |
| Temel Ürün Numarası | TPS40304 |
| BAğLANMAK | AçıKLAMA |
|---|---|
| RoHS Durumu | ROHS3 uyumlu |
| Nem Duyarlılık Seviyesi (MSL) | 2 (1 Year) |
| Durum | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Sağdaki üç bölüm Texas Instruments TPS40304DRCT'e benzer özelliklere sahiptir.
| Ürün özelliği | ||||
|---|---|---|---|---|
| Parça Numarası | TPS40303DRCT | TPS40305DRCT | TPS40304ADRCR | TPS40304DRCR |
| Üretici firma | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments |
| Kontrol Özellikleri | - | - | - | - |
| Tedarikçi Cihaz Paketi | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Çalışma sıcaklığı | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Çıkış Fazları | - | - | - | - |
| Görev Döngüsü (Maks.) | - | - | - | - |
| Çıkış Sayısı | - | - | - | - |
| Dizi | - | - | - | - |
| Voltaj - Kaynağı (Vcc / Vdd) | - | - | - | - |
| Paketi | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Topoloji | - | - | - | - |
| bağlantı Tipi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Paket / Kutu | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Temel Ürün Numarası | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Output Yapılandırması | - | - | - | - |
| Görev, işlev | - | - | - | - |
| Frekans - Anahtarlama | - | - | - | - |
| çıkış Tipi | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Seri Arayüzler | - | - | - | - |
| senkron Doğrultucu | - | - | - | - |
| Saat Senkronizasyonu | - | - | - | - |
TPS40304DRCT - Texas Instruments için TPS40304DRCT PDF veri sayfalarını ve Texas Instruments belgelerini indirin.
TPS40303DGCTTexas Instruments
TPS40304ADRCTTexas Instruments
TPS40304DRCTexas Instruments
TPS40322RHBTexas Instruments
TPS40303DRCTexas InstrumentsE -posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
| Ortak ülkeler lojistik zaman referansı | ||
|---|---|---|
| Bölge | Ülke | Lojistik Zaman (Gün) |
| Amerika | Amerika Birleşik Devletleri | 5 |
| Brezilya | 7 | |
| Avrupa | Almanya | 5 |
| Birleşik Krallık | 4 | |
| İtalya | 5 | |
| Okyanusya | Avustralya | 6 |
| Yeni Zelanda | 5 | |
| Asya | Hindistan | 4 |
| Japonya | 4 | |
| Orta Doğu | İsrail | 6 |
| DHL ve FedEx Gönderi Ücretleri Referans | |
|---|---|
| Gönderi Ücretleri (KG) | Referans DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Daha iyi bir fiyat ister misiniz? AAD ve Sepetine Ekle RFQ Gönderim Şimdi, hemen sizinle iletişime geçeceğiz.