- Bran***Lewis
- 2026/05/11
PCN Tasarım/Şartname
Design 22/Feb/2022.pdfDaha iyi bir fiyat ister misiniz?
AAD ve Sepetine Ekle RFQ Gönderim Şimdi, hemen sizinle iletişime geçeceğiz.
| miktar | Birim fiyat | Ext.Fiyat |
|---|---|---|
| 1+ | $0.447 | $0.45 |
| 200+ | $0.178 | $35.60 |
| 500+ | $0.173 | $86.50 |
| 1000+ | $0.17 | $170.00 |
SN74HC4040APWR Teknik Özellikleri
Texas Instruments - SN74HC4040APWR Teknik Özellikler, Nitelikler, Parametreler ve Texas Instruments - SN74HC4040APWR'e benzer özelliklere sahip parçalar
| Ürün özelliği | Öznitelik değeri |
|---|---|
| Üretici firma | Texas Instruments |
| Gerilim - Tedarik | 2 V ~ 6 V |
| tetik Tipi | Negative Edge |
| Zamanlama | Asynchronous |
| Tedarikçi Cihaz Paketi | 16-SO |
| Dizi | 74HC |
| Reset | Asynchronous |
| Paket / Kutu | 16-SOIC (0.209", 5.30mm Width) |
| Paketi | Tape & Reel (TR) |
| Ürün özelliği | Öznitelik değeri |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Elementlerin sayısı | 1 |
| Eleman başına Bit sayısı | 12 |
| bağlantı Tipi | Surface Mount |
| Mantık türü | Binary Counter |
| yön | Up |
| Oranı Sayısı | 33 MHz |
| Temel Ürün Numarası | 74HC4040 |
| BAğLANMAK | AçıKLAMA |
|---|---|
| RoHS Durumu | ROHS3 uyumlu |
| Nem Duyarlılık Seviyesi (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Durum | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Sağdaki üç bölüm Texas Instruments SN74HC4040APWR'e benzer özelliklere sahiptir.
| Ürün özelliği | ||||
|---|---|---|---|---|
| Parça Numarası | SN74HC4040APW | SN74HC4040ANSR | SN74HC4020PWR | SN74HC4020PW |
| Üretici firma | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments |
| Eleman başına Bit sayısı | - | - | - | - |
| Mantık türü | - | - | - | - |
| Gerilim - Tedarik | - | - | - | - |
| Paket / Kutu | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Reset | - | - | - | - |
| Oranı Sayısı | - | - | - | - |
| Dizi | - | - | - | - |
| bağlantı Tipi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Elementlerin sayısı | - | - | - | - |
| Çalışma sıcaklığı | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Paketi | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Zamanlama | - | - | - | - |
| tetik Tipi | - | - | - | - |
| Tedarikçi Cihaz Paketi | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Temel Ürün Numarası | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| yön | - | - | - | - |
SN74HC4040APWR - Texas Instruments için SN74HC4040APWR PDF veri sayfalarını ve Texas Instruments belgelerini indirin.
SN74HC4040DTexas Instruments
SN74HC4040ANSTexas InstrumentsIC BINARY COUNTER 12-BIT 16SO
SN74HC4040N-P2Texas InstrumentsIC BINARY COUNTER 12-BIT 16DIP
SN74HC4040DG4Luminary Micro / Texas InstrumentsIC COUNTER ASYNC BINARY 16-SOIC
SN74HC4040DBRTexas Instruments
SN74HC4024M96Texas Instruments
SN74HC4040ANTexas InstrumentsIC BINARY COUNTER 12-BIT 16DIPE -posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
| Ortak ülkeler lojistik zaman referansı | ||
|---|---|---|
| Bölge | Ülke | Lojistik Zaman (Gün) |
| Amerika | Amerika Birleşik Devletleri | 5 |
| Brezilya | 7 | |
| Avrupa | Almanya | 5 |
| Birleşik Krallık | 4 | |
| İtalya | 5 | |
| Okyanusya | Avustralya | 6 |
| Yeni Zelanda | 5 | |
| Asya | Hindistan | 4 |
| Japonya | 4 | |
| Orta Doğu | İsrail | 6 |
| DHL ve FedEx Gönderi Ücretleri Referans | |
|---|---|
| Gönderi Ücretleri (KG) | Referans DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Daha iyi bir fiyat ister misiniz? AAD ve Sepetine Ekle RFQ Gönderim Şimdi, hemen sizinle iletişime geçeceğiz.