- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Veri sayfaları
Circuit Board Shielding (CBS) Catalog.pdfÇevre bilgileri
Leader Tech Inc RoHS/REACH.pdf10-CBSFNDV-1.75X2.5X0.13 Teknik Özellikleri
Leader Tech Inc. - 10-CBSFNDV-1.75X2.5X0.13 Teknik Özellikler, Nitelikler, Parametreler ve Leader Tech Inc. - 10-CBSFNDV-1.75X2.5X0.13'e benzer özelliklere sahip parçalar
| Ürün özelliği | Öznitelik değeri |
|---|---|
| Üretici firma | Leader Tech Inc. |
| Genişlik - Genel | 1.750" (44.45mm) |
| Havalandırma | Vent Holes in Pattern |
| tip | Shield, 2-Piece |
| Dizi | 10-CBS |
| Ürün özelliği | Öznitelik değeri |
|---|---|
| Paketi | Bulk |
| bağlantı Tipi | Surface Mount |
| Tüm uzunluk | 2.500" (63.50mm) |
| Yüksekliği - Genel | 0.130" (3.30mm) |
| BAğLANMAK | AçıKLAMA |
|---|---|
| RoHS Durumu | ROHS3 uyumlu |
| Nem Duyarlılık Seviyesi (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Durum | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8529.90.9800 |
Sağdaki üç bölüm Leader Tech Inc. 10-CBSFNDV-1.75X2.5X0.13'e benzer özelliklere sahiptir.
| Ürün özelliği | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Parça Numarası | 10-CBSFNSV-1.75X2.5X0.13 | 10-CBSFNSV-2.5X2.75X0.13 | 10-CBSFN-1.5X2.25X0.13 | 10-CBSFSV-2.25X2.75X0.13 |
| Üretici firma | Leader Tech Inc. | Leader Tech Inc. | Leader Tech Inc. | Leader Tech Inc. |
| Paketi | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Havalandırma | - | - | - | - |
| bağlantı Tipi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Dizi | - | - | - | - |
| Tüm uzunluk | - | - | - | - |
| Yüksekliği - Genel | - | - | - | - |
| tip | - | - | - | - |
| Genişlik - Genel | - | - | - | - |
10-CBSFNDV-1.75X2.5X0.13 - Leader Tech Inc. için 10-CBSFNDV-1.75X2.5X0.13 PDF veri sayfalarını ve Leader Tech Inc. belgelerini indirin.
10-CBSFN-1.25X3.5X0.15Leader Tech Inc.RF SHIELD 1.25" X 3.5" SMD
10-CBSFN-1.0X3.0X0.13Leader Tech Inc.RF SHIELD 1" X 3" SURFACE MOUNT
10-CBSFNSV-1.75X2.5X0.13Leader Tech Inc.RF SHIELD 1.75" X 2.5" SMD
10-CBSU-24Leader Tech Inc.RF SHIELD 24" SURFACE MOUNT
10-CBSFN-1.0X1.25X0.13Leader Tech Inc.RF SHIELD 1" X 1.25" SMD
10-CBSFN-1.5X2.25X0.13Leader Tech Inc.RF SHIELD 1.5" X 2.25" SMD
10-F40-10Aries ElectronicsCONN RCPT 10POS 0.2 TIN PCB
10-CBSFN-1.0X1.75X0.13Leader Tech Inc.RF SHIELD 1" X 1.75" SMD
10-CBSFSV-2.25X2.5X0.13Leader Tech Inc.RF SHIELD 2.25" X 2.5" SMD
10-CBSFSV-2.25X2.75X0.13Leader Tech Inc.RF SHIELD 2.25" X 2.75" SMD
10-CBSFNSV-2.5X2.75X0.13Leader Tech Inc.RF SHIELD 2.5" X 2.75" SMD
10-CBSFN-1.25X1.5X0.157Leader Tech Inc.RF SHIELD 1.25" X 1.5" SMD
10-CBSFN-1.25X3.0X0.15Leader Tech Inc.RF SHIELD 1.25" X 3" SMD
10-CBSFSV-2.75X3.25X0.145Leader Tech Inc.RF SHIELD 2.75" X 3.25" SMD
10-CBSFN-1.0X1.5X0.157Leader Tech Inc.RF SHIELD 1" X 1.5" SMD
10-CBSFN-1.5X2.25X0.157Leader Tech Inc.RF SHIELD 1.5" X 2.25" SMD
10-FZ06BIA045FHVINCOTECHIGBT Module
10-F0062TA030FB05VINCOIGBT ModuleE -posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
| Ortak ülkeler lojistik zaman referansı | ||
|---|---|---|
| Bölge | Ülke | Lojistik Zaman (Gün) |
| Amerika | Amerika Birleşik Devletleri | 5 |
| Brezilya | 7 | |
| Avrupa | Almanya | 5 |
| Birleşik Krallık | 4 | |
| İtalya | 5 | |
| Okyanusya | Avustralya | 6 |
| Yeni Zelanda | 5 | |
| Asya | Hindistan | 4 |
| Japonya | 4 | |
| Orta Doğu | İsrail | 6 |
| DHL ve FedEx Gönderi Ücretleri Referans | |
|---|---|
| Gönderi Ücretleri (KG) | Referans DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Daha iyi bir fiyat ister misiniz? AAD ve Sepetine Ekle RFQ Gönderim Şimdi, hemen sizinle iletişime geçeceğiz.