- Yuki***aka88
- 2026/05/26
Veri sayfaları
R1180x Series.pdfDaha iyi bir fiyat ister misiniz?
AAD ve Sepetine Ekle RFQ Gönderim Şimdi, hemen sizinle iletişime geçeceğiz.
| miktar | Birim fiyat | Ext.Fiyat |
|---|---|---|
| 1+ | $0.231 | $0.23 |
R1180Q321B-TR-FE Teknik Özellikleri
Nisshinbo Micro Devices Inc. - R1180Q321B-TR-FE Teknik Özellikler, Nitelikler, Parametreler ve Nisshinbo Micro Devices Inc. - R1180Q321B-TR-FE'e benzer özelliklere sahip parçalar
| Ürün özelliği | Öznitelik değeri |
|---|---|
| Üretici firma | JRC (Nisshinbo Micro Devices) |
| Voltaj Düşüşü (Maks.) | 0.4V @ 150mA |
| Gerilim - Çıkış (Min / Sabit) | 3.2V |
| Gerilim - Çıkış (Max) | - |
| Gerilim - Giriş (Max) | 6V |
| Tedarikçi Cihaz Paketi | SC-82AB |
| Dizi | R1180x |
| Koruma özellikleri | Over Current |
| Paket / Kutu | SC-82AB |
| Paketi | Tape & Reel (TR) |
| Ürün özelliği | Öznitelik değeri |
|---|---|
| PSRR | - |
| çıkış Tipi | Fixed |
| Output Yapılandırması | Positive |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ~ 85°C |
| Düzenleyiciler sayısı | 1 |
| bağlantı Tipi | Surface Mount |
| Akım - Quiescent (Iq) | 1.5 µA |
| Akım - Çıkış | 150mA |
| Kontrol Özellikleri | Enable |
| Temel Ürün Numarası | R1180 |
| BAğLANMAK | AçıKLAMA |
|---|---|
| RoHS Durumu | RoHS Uyumlu |
| Nem Duyarlılık Seviyesi (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Sağdaki üç bölüm Nisshinbo Micro Devices Inc. R1180Q321B-TR-FE'e benzer özelliklere sahiptir.
| Ürün özelliği | ||||
|---|---|---|---|---|
| Parça Numarası | R1180Q291B-TR-FE | R1180Q301B-TR-FE | R1180Q341B-TR-FE | R1180Q351B-TR-FE |
| Üretici firma | Nisshinbo Micro Devices Inc. | Nisshinbo Micro Devices Inc. | Nisshinbo Micro Devices Inc. | Nisshinbo Micro Devices Inc. |
| Tedarikçi Cihaz Paketi | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| bağlantı Tipi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Akım - Quiescent (Iq) | - | - | - | - |
| Kontrol Özellikleri | - | - | - | - |
| Düzenleyiciler sayısı | - | - | - | - |
| Dizi | - | - | - | - |
| Output Yapılandırması | - | - | - | - |
| Paketi | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Çalışma sıcaklığı | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Temel Ürün Numarası | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Paket / Kutu | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Akım - Çıkış | - | - | - | - |
| Voltaj Düşüşü (Maks.) | - | - | - | - |
| Gerilim - Çıkış (Min / Sabit) | - | - | - | - |
| PSRR | - | - | - | - |
| Gerilim - Giriş (Max) | - | - | - | - |
| Gerilim - Çıkış (Max) | - | - | - | - |
| Koruma özellikleri | - | - | - | - |
| çıkış Tipi | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
R1180Q321B-TR-FE - Nisshinbo Micro Devices Inc. için R1180Q321B-TR-FE PDF veri sayfalarını ve Nisshinbo Micro Devices Inc. belgelerini indirin.
R1180Q311B-TR-FRICOH
R1180Q341B-TR-FRICOH
R1182N121B-TR-FRICOH
R1180Q301B-TR-FARICOH
R1182N181D-TR-FERICOH
R1182K291D-TRRICOH
R1182N351D-TRRICOHE -posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
| Ortak ülkeler lojistik zaman referansı | ||
|---|---|---|
| Bölge | Ülke | Lojistik Zaman (Gün) |
| Amerika | Amerika Birleşik Devletleri | 5 |
| Brezilya | 7 | |
| Avrupa | Almanya | 5 |
| Birleşik Krallık | 4 | |
| İtalya | 5 | |
| Okyanusya | Avustralya | 6 |
| Yeni Zelanda | 5 | |
| Asya | Hindistan | 4 |
| Japonya | 4 | |
| Orta Doğu | İsrail | 6 |
| DHL ve FedEx Gönderi Ücretleri Referans | |
|---|---|
| Gönderi Ücretleri (KG) | Referans DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Daha iyi bir fiyat ister misiniz? AAD ve Sepetine Ekle RFQ Gönderim Şimdi, hemen sizinle iletişime geçeceğiz.