- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Veri sayfaları
ERC (Military RNC/RNR) Series.pdfDaha iyi bir fiyat ister misiniz?
AAD ve Sepetine Ekle RFQ Gönderim Şimdi, hemen sizinle iletişime geçeceğiz.
| miktar | Birim fiyat | Ext.Fiyat |
|---|---|---|
| 1+ | $2.115 | $2.12 |
RNC55H5380BSRE6 Teknik Özellikleri
Vishay Dale - RNC55H5380BSRE6 Teknik Özellikler, Nitelikler, Parametreler ve Vishay Dale - RNC55H5380BSRE6'e benzer özelliklere sahip parçalar
| Ürün özelliği | Öznitelik değeri |
|---|---|
| Üretici firma | Dale / Vishay |
| Hata payı | ±0.1% |
| sıcaklık Katsayısı | ±50ppm/°C |
| Tedarikçi Cihaz Paketi | Axial |
| Boyut / Boyut | 0.094" Dia x 0.250" L (2.39mm x 6.35mm) |
| Dizi | Military, MIL-PRF-55182/01, RNC55 |
| Panel Modu | 538 Ohms |
| Güç (Watt) | 0.125W, 1/8W |
| Paket / Kutu | Axial |
| Ürün özelliği | Öznitelik değeri |
|---|---|
| Paketi | Tape & Reel (TR) |
| Çalışma sıcaklığı | -65°C ~ 175°C |
| Sonlandırmalarında Sayısı | 2 |
| Yükseklik - Oturmalı (Max) | - |
| Özellikler | Military, Moisture Resistant, Weldable |
| Başarısızlık oranı | S (0.001%) |
| kompozisyon | Metal Film |
| Temel Ürün Numarası | RNC55 |
| BAğLANMAK | AçıKLAMA |
|---|---|
| RoHS Durumu | RoHS uyumlu değil |
| Nem Duyarlılık Seviyesi (MSL) | Not Applicable |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0090 |
Sağdaki üç bölüm Vishay Dale RNC55H5380BSRE6'e benzer özelliklere sahiptir.
| Ürün özelliği | ||||
|---|---|---|---|---|
| Parça Numarası | RNC55H5370BSRE6 | RNC55H5390FRRE6 | RNC55H5363FSRE865 | RNC55H5380BSB14 |
| Üretici firma | Vishay Dale | Vishay Dale | Vishay Dale | Vishay Dale |
| Paket / Kutu | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Başarısızlık oranı | - | - | - | - |
| sıcaklık Katsayısı | - | - | - | - |
| Sonlandırmalarında Sayısı | - | - | - | - |
| Tedarikçi Cihaz Paketi | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Paketi | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| kompozisyon | - | - | - | - |
| Dizi | - | - | - | - |
| Temel Ürün Numarası | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Özellikler | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Panel Modu | - | - | - | - |
| Çalışma sıcaklığı | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Güç (Watt) | - | - | - | - |
| Hata payı | - | - | - | - |
| Yükseklik - Oturmalı (Max) | - | - | - | - |
| Boyut / Boyut | - | - | - | - |
RNC55H5380BSRE6 - Vishay Dale için RNC55H5380BSRE6 PDF veri sayfalarını ve Vishay Dale belgelerini indirin.
E -posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
| Ortak ülkeler lojistik zaman referansı | ||
|---|---|---|
| Bölge | Ülke | Lojistik Zaman (Gün) |
| Amerika | Amerika Birleşik Devletleri | 5 |
| Brezilya | 7 | |
| Avrupa | Almanya | 5 |
| Birleşik Krallık | 4 | |
| İtalya | 5 | |
| Okyanusya | Avustralya | 6 |
| Yeni Zelanda | 5 | |
| Asya | Hindistan | 4 |
| Japonya | 4 | |
| Orta Doğu | İsrail | 6 |
| DHL ve FedEx Gönderi Ücretleri Referans | |
|---|---|
| Gönderi Ücretleri (KG) | Referans DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Daha iyi bir fiyat ister misiniz? AAD ve Sepetine Ekle RFQ Gönderim Şimdi, hemen sizinle iletişime geçeceğiz.