- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Veri sayfaları
D/CRCW e3 Series Datasheet.pdfPCN Tasarım/Şartname
Resistance Value Marking 26/Mar/2018.pdfHtml veri sayfası
D/CRCW e3 Series Datasheet.pdfDaha iyi bir fiyat ister misiniz?
AAD ve Sepetine Ekle RFQ Gönderim Şimdi, hemen sizinle iletişime geçeceğiz.
| miktar | Birim fiyat | Ext.Fiyat |
|---|---|---|
| 1+ | $0.015 | $0.02 |
CRCW12063R09FKEA Teknik Özellikleri
Vishay Dale - CRCW12063R09FKEA Teknik Özellikler, Nitelikler, Parametreler ve Vishay Dale - CRCW12063R09FKEA'e benzer özelliklere sahip parçalar
| Ürün özelliği | Öznitelik değeri |
|---|---|
| Üretici firma | Dale / Vishay |
| Hata payı | ±1% |
| sıcaklık Katsayısı | ±100ppm/°C |
| Tedarikçi Cihaz Paketi | 1206 |
| Boyut / Boyut | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Dizi | CRCW |
| Panel Modu | 3.09 Ohms |
| Puanlar | AEC-Q200 |
| Güç (Watt) | 0.25W, 1/4W |
| Ürün özelliği | Öznitelik değeri |
|---|---|
| Paket / Kutu | 1206 (3216 Metric) |
| Paketi | Tape & Reel (TR) |
| Çalışma sıcaklığı | -55°C ~ 155°C |
| Sonlandırmalarında Sayısı | 2 |
| Yükseklik - Oturmalı (Max) | 0.024" (0.60mm) |
| Özellikler | Automotive AEC-Q200 |
| Başarısızlık oranı | - |
| kompozisyon | Thick Film |
| Temel Ürün Numarası | CRCW1206 |
| BAğLANMAK | AçıKLAMA |
|---|---|
| RoHS Durumu | ROHS3 uyumlu |
| Nem Duyarlılık Seviyesi (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8533.21.0030 |
Sağdaki üç bölüm Vishay Dale CRCW12063R09FKEA'e benzer özelliklere sahiptir.
| Ürün özelliği | ||||
|---|---|---|---|---|
| Parça Numarası | CRCW12063R09FKEAHP | CRCW12063R01FKEA | CRCW12063R09FNEA | CRCW12063R01FKEAHP |
| Üretici firma | Vishay Dale | Vishay Dale | Vishay Dale | Vishay Dale |
| Temel Ürün Numarası | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| sıcaklık Katsayısı | - | - | - | - |
| Başarısızlık oranı | - | - | - | - |
| Puanlar | - | - | - | - |
| Güç (Watt) | - | - | - | - |
| Dizi | - | - | - | - |
| Tedarikçi Cihaz Paketi | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Yükseklik - Oturmalı (Max) | - | - | - | - |
| Özellikler | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Sonlandırmalarında Sayısı | - | - | - | - |
| Paketi | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Panel Modu | - | - | - | - |
| kompozisyon | - | - | - | - |
| Hata payı | - | - | - | - |
| Çalışma sıcaklığı | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Paket / Kutu | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Boyut / Boyut | - | - | - | - |
CRCW12063R09FKEA - Vishay Dale için CRCW12063R09FKEA PDF veri sayfalarını ve Vishay Dale belgelerini indirin.
CRCW12063R01DKEAHPVishay DaleCRCW1206-HP 100 3R01 0.5% ET1 E3E -posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
| Ortak ülkeler lojistik zaman referansı | ||
|---|---|---|
| Bölge | Ülke | Lojistik Zaman (Gün) |
| Amerika | Amerika Birleşik Devletleri | 5 |
| Brezilya | 7 | |
| Avrupa | Almanya | 5 |
| Birleşik Krallık | 4 | |
| İtalya | 5 | |
| Okyanusya | Avustralya | 6 |
| Yeni Zelanda | 5 | |
| Asya | Hindistan | 4 |
| Japonya | 4 | |
| Orta Doğu | İsrail | 6 |
| DHL ve FedEx Gönderi Ücretleri Referans | |
|---|---|
| Gönderi Ücretleri (KG) | Referans DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Daha iyi bir fiyat ister misiniz? AAD ve Sepetine Ekle RFQ Gönderim Şimdi, hemen sizinle iletişime geçeceğiz.