- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Veri sayfaları
CDBU0230-HF.pdfÇevre bilgileri
Comchip Technology RoHS Cert.pdfPCN ambalajı
Label D/C Chg 24/Mar/2016.pdfDaha iyi bir fiyat ister misiniz?
AAD ve Sepetine Ekle RFQ Gönderim Şimdi, hemen sizinle iletişime geçeceğiz.
| miktar | Birim fiyat | Ext.Fiyat |
|---|---|---|
| 10+ | $0.04 | $0.40 |
| 100+ | $0.033 | $3.30 |
| 300+ | $0.029 | $8.70 |
| 1000+ | $0.026 | $26.00 |
| 4000+ | $0.023 | $92.00 |
| 8000+ | $0.022 | $176.00 |
CDBU0230-HF Teknik Özellikleri
Comchip Technology - CDBU0230-HF Teknik Özellikler, Nitelikler, Parametreler ve Comchip Technology - CDBU0230-HF'e benzer özelliklere sahip parçalar
| Ürün özelliği | Öznitelik değeri |
|---|---|
| Üretici firma | Comchip Technology |
| Gerilim - İleri (Vf) (Max) @ Eğer | 500 mV @ 200 mA |
| Gerilim - DC Ters (Vr) (Max) | 30 V |
| teknoloji | Schottky |
| Tedarikçi Cihaz Paketi | 0603C/SOD-523F |
| hız | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| Dizi | - |
| Paket / Kutu | 2-SMD, No Lead |
| Ürün özelliği | Öznitelik değeri |
|---|---|
| Paketi | Tape & Reel (TR) |
| Çalışma Sıcaklığı - Bağlantı | 125°C (Max) |
| bağlantı Tipi | Surface Mount |
| Güncel - Kaçak @ VR Ters | 30 µA @ 30 V |
| Güncel - Ortalama Rektifiye (Io) | 200mA |
| Vr, F @ Kapasitans | 9pF @ 10V, 1MHz |
| Temel Ürün Numarası | CDBU0230 |
| BAğLANMAK | AçıKLAMA |
|---|---|
| RoHS Durumu | ROHS3 uyumlu |
| Nem Duyarlılık Seviyesi (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Durum | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Sağdaki üç bölüm Comchip Technology CDBU0230-HF'e benzer özelliklere sahiptir.
| Ürün özelliği | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Parça Numarası | CDBU0230R-HF | CDBU0230L-HF | CDBU0240-HF | CDBU0130R-HF |
| Üretici firma | Comchip Technology | Comchip Technology | Comchip Technology | Comchip Technology |
| Dizi | - | - | - | - |
| hız | - | - | - | - |
| teknoloji | - | - | - | - |
| Çalışma Sıcaklığı - Bağlantı | - | - | - | - |
| Tedarikçi Cihaz Paketi | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| bağlantı Tipi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Vr, F @ Kapasitans | - | - | - | - |
| Paket / Kutu | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Gerilim - DC Ters (Vr) (Max) | - | - | - | - |
| Güncel - Kaçak @ VR Ters | - | - | - | - |
| Temel Ürün Numarası | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Gerilim - İleri (Vf) (Max) @ Eğer | - | - | - | - |
| Paketi | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Güncel - Ortalama Rektifiye (Io) | - | - | - | - |
CDBU0230-HF - Comchip Technology için CDBU0230-HF PDF veri sayfalarını ve Comchip Technology belgelerini indirin.
CDBU0245Comchip TechnologyDIODE SCHOTTKY 45V 200MA 0603 SO
CDBU0140R-HFComchip TechnologyDIODE SCHOTTKY 40V 100MA 0603C
CDBU0230LComchip Technology
CDBU0145Comchip TechnologyDIODE SCHOTTKY 45V 100MA 0603C
CDBU0230RComchip Technology
CDBU0140L-HFComchip TechnologyDIODE SCHOTTKY 40V 100MA 0603C
CDBU0140RComchip Technology
CDBU0145-HFComchip TechnologyDIODE SCHOTTKY 45V 100MA 0603C
CDBU0130R-HFComchip TechnologyDIODE SCHOTTKY 30V 100MA 0603C
CDBU0130RComchip TechnologyDIODE SCHOTTKY 30V 100MA 0603C
CDBU0230-NComchip TechnologyE -posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
| Ortak ülkeler lojistik zaman referansı | ||
|---|---|---|
| Bölge | Ülke | Lojistik Zaman (Gün) |
| Amerika | Amerika Birleşik Devletleri | 5 |
| Brezilya | 7 | |
| Avrupa | Almanya | 5 |
| Birleşik Krallık | 4 | |
| İtalya | 5 | |
| Okyanusya | Avustralya | 6 |
| Yeni Zelanda | 5 | |
| Asya | Hindistan | 4 |
| Japonya | 4 | |
| Orta Doğu | İsrail | 6 |
| DHL ve FedEx Gönderi Ücretleri Referans | |
|---|---|
| Gönderi Ücretleri (KG) | Referans DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Daha iyi bir fiyat ister misiniz? AAD ve Sepetine Ekle RFQ Gönderim Şimdi, hemen sizinle iletişime geçeceğiz.