- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Veri sayfaları
BPSD Series.pdfÇevre bilgileri
Pulse Larson REACH.pdfDaha iyi bir fiyat ister misiniz?
AAD ve Sepetine Ekle RFQ Gönderim Şimdi, hemen sizinle iletişime geçeceğiz.
| miktar | Birim fiyat | Ext.Fiyat |
|---|---|---|
| 1+ | $0.17 | $0.17 |
BPSD000605256R8M00 Teknik Özellikleri
Chilisin Electronics - BPSD000605256R8M00 Teknik Özellikler, Nitelikler, Parametreler ve Chilisin Electronics - BPSD000605256R8M00'e benzer özelliklere sahip parçalar
| Ürün özelliği | Öznitelik değeri |
|---|---|
| Üretici firma | Chilisin Electronics |
| tip | - |
| Hata payı | ±20% |
| Tedarikçi Cihaz Paketi | - |
| Boyut / Boyut | 0.228" L x 0.205" W (5.80mm x 5.20mm) |
| perdeleme | Unshielded |
| Dizi | BPSD |
| Puanlar | - |
| Q 'Frekans | - |
| Paket / Kutu | Nonstandard |
| Paketi | Tape & Reel (TR) |
| Ürün özelliği | Öznitelik değeri |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ~ 105°C |
| bağlantı Tipi | Surface Mount |
| Malzeme - Çekirdek | Ferrite |
| Endüktans Frekansı - Test | 7.96 MHz |
| İndüktans | 6.8 µH |
| Yükseklik - Oturmalı (Max) | 0.110" (2.80mm) |
| Frekans - Rezonans Öz | - |
| Özellikler | - |
| DC Direnç (DCR) | 160mOhm Max |
| Akım - Doygunluk (ISAT) | 1.7A |
| BAğLANMAK | AçıKLAMA |
|---|---|
| RoHS Durumu | ROHS3 uyumlu |
| Nem Duyarlılık Seviyesi (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Durum | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.50.8000 |
Sağdaki üç bölüm Chilisin Electronics BPSD000605256R8M00'e benzer özelliklere sahiptir.
| Ürün özelliği | ||||
|---|---|---|---|---|
| Parça Numarası | BPSD00060525680M00 | BPSD00060525681M00 | BPSD00060525680K00 | BPSD00060525681K00 |
| Üretici firma | Chilisin Electronics | Chilisin Electronics | Chilisin Electronics | Chilisin Electronics |
| Yükseklik - Oturmalı (Max) | - | - | - | - |
| Paket / Kutu | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Akım - Doygunluk (ISAT) | - | - | - | - |
| Çalışma sıcaklığı | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| tip | - | - | - | - |
| Puanlar | - | - | - | - |
| bağlantı Tipi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Tedarikçi Cihaz Paketi | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Dizi | - | - | - | - |
| DC Direnç (DCR) | - | - | - | - |
| perdeleme | - | - | - | - |
| Q 'Frekans | - | - | - | - |
| Frekans - Rezonans Öz | - | - | - | - |
| Hata payı | - | - | - | - |
| Paketi | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Malzeme - Çekirdek | - | - | - | - |
| Endüktans Frekansı - Test | - | - | - | - |
| İndüktans | - | - | - | - |
| Boyut / Boyut | - | - | - | - |
| Özellikler | - | - | - | Simultaneous Sampling |
BPSD000605256R8M00 - Chilisin Electronics için BPSD000605256R8M00 PDF veri sayfalarını ve Chilisin Electronics belgelerini indirin.
E -posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
| Ortak ülkeler lojistik zaman referansı | ||
|---|---|---|
| Bölge | Ülke | Lojistik Zaman (Gün) |
| Amerika | Amerika Birleşik Devletleri | 5 |
| Brezilya | 7 | |
| Avrupa | Almanya | 5 |
| Birleşik Krallık | 4 | |
| İtalya | 5 | |
| Okyanusya | Avustralya | 6 |
| Yeni Zelanda | 5 | |
| Asya | Hindistan | 4 |
| Japonya | 4 | |
| Orta Doğu | İsrail | 6 |
| DHL ve FedEx Gönderi Ücretleri Referans | |
|---|---|
| Gönderi Ücretleri (KG) | Referans DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Daha iyi bir fiyat ister misiniz? AAD ve Sepetine Ekle RFQ Gönderim Şimdi, hemen sizinle iletişime geçeceğiz.