- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Daha iyi bir fiyat ister misiniz?
AAD ve Sepetine Ekle RFQ Gönderim Şimdi, hemen sizinle iletişime geçeceğiz.
| miktar | Birim fiyat | Ext.Fiyat |
|---|---|---|
| 1+ | $122.00 | $122.00 |
PD30ETD02PAWE Teknik Özellikleri
Carlo Gavazzi Inc. - PD30ETD02PAWE Teknik Özellikler, Nitelikler, Parametreler ve Carlo Gavazzi Inc. - PD30ETD02PAWE'e benzer özelliklere sahip parçalar
| Ürün özelliği | Öznitelik değeri |
|---|---|
| Üretici firma | Carlo Gavazzi |
| Gerilim - Tedarik | 10V ~ 30V |
| Dizi | - |
| algılama Yöntemi | Reflective, Diffuse |
| algılama Mesafe | 7.874" (200mm) |
| Tepki Süresi | 500µs |
| Paketi | Box |
| Output Yapılandırması | PNP |
| Ürün özelliği | Öznitelik değeri |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -25°C ~ 60°C (TA) |
| Işık kaynağı | Infrared (617nm) |
| giriş Koruması | IP68, IP69K |
| Bağlantı Yöntemi | Cable |
| Kablo uzunluğu | 78.74" (2m) |
| Temel Ürün Numarası | PD30ETD02 |
| Ayar Türü | Adjustable, Potentiometer |
| BAğLANMAK | AçıKLAMA |
|---|---|
| Nem Duyarlılık Seviyesi (MSL) | Not Applicable |
| Durum | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8541.49.8000 |
Sağdaki üç bölüm Carlo Gavazzi Inc. PD30ETD02PAWE'e benzer özelliklere sahiptir.
| Ürün özelliği | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Parça Numarası | PD30ETD02PAM5WE | PD30ETD02NAWE | PD30ETD02NAM5WE | PD30ETDI10BPA2IO |
| Üretici firma | Carlo Gavazzi Inc. | Carlo Gavazzi Inc. | Carlo Gavazzi Inc. | Carlo Gavazzi Inc. |
| Paketi | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| algılama Mesafe | - | - | - | - |
| Gerilim - Tedarik | - | - | - | - |
| Dizi | - | - | - | - |
| Ayar Türü | - | - | - | - |
| Kablo uzunluğu | - | - | - | - |
| Bağlantı Yöntemi | - | - | - | - |
| Tepki Süresi | - | - | - | - |
| Output Yapılandırması | - | - | - | - |
| algılama Yöntemi | - | - | - | - |
| Temel Ürün Numarası | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| giriş Koruması | - | - | - | - |
| Işık kaynağı | - | - | - | - |
| Çalışma sıcaklığı | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
PD30ETP60NAM5SACarlo Gavazzi Inc.SENSOR RETRO POL 6M NPN NO/NC
PD30ETDI10BPM5IOCarlo Gavazzi Inc.PHOTO DR IR 1M SS IO-LINK, PLG
PD30ETBR20BPA2IOCarlo Gavazzi Inc.PHOTO BGS RD 200MM SS IO-LINK, C
PD30ETD10PAM5SACarlo Gavazzi Inc.SENSOR REFLECTIVE 1M PNP NO/NC
PD30ETD10NAM5SACarlo Gavazzi Inc.SENSOR REFLECTIVE 1M NPN NO/NC
PD30ETBS25BPM5IOCarlo Gavazzi Inc.PHOTO BGS RD 250MM SS POINT SPOT
PD30ETD10NASACarlo Gavazzi Inc.SENSOR REFLECTIVE 1M NPN NO/NC
PD30ETDR10BPA2IOCarlo Gavazzi Inc.PHOTO DR RD 1M SS IO-LINK, CAB
PD30ETD02NAWECarlo Gavazzi Inc.SENSOR REFLECTIVE 200MM NPN
PD30ETBR35BPA2IOCarlo Gavazzi Inc.PHOTO BGS RD 350MM SS IO-LINK, C
PD30ETD02PAM5WECarlo Gavazzi Inc.SENSOR REFLECTIVE 200MM PNP
PD30ETD02NAM5WECarlo Gavazzi Inc.SENSOR REFLECTIVE 200MM NPN
PD30ETBS25BPA2IOCarlo Gavazzi Inc.PHOTO BGS RD 250MM SS POINT SPOT
PD30ETD10PASACarlo Gavazzi Inc.SENSOR REFLECTIVE 1M PNP NO/NC
PD30ETDR10BPM5IOCarlo Gavazzi Inc.PHOTO DR RD 1M SS IO-LINK, PLG
PD30ETDI10BPA2IOCarlo Gavazzi Inc.PHOTO DR IR 1M SS IO-LINK, CABE -posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
| Ortak ülkeler lojistik zaman referansı | ||
|---|---|---|
| Bölge | Ülke | Lojistik Zaman (Gün) |
| Amerika | Amerika Birleşik Devletleri | 5 |
| Brezilya | 7 | |
| Avrupa | Almanya | 5 |
| Birleşik Krallık | 4 | |
| İtalya | 5 | |
| Okyanusya | Avustralya | 6 |
| Yeni Zelanda | 5 | |
| Asya | Hindistan | 4 |
| Japonya | 4 | |
| Orta Doğu | İsrail | 6 |
| DHL ve FedEx Gönderi Ücretleri Referans | |
|---|---|
| Gönderi Ücretleri (KG) | Referans DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Daha iyi bir fiyat ister misiniz? AAD ve Sepetine Ekle RFQ Gönderim Şimdi, hemen sizinle iletişime geçeceğiz.