- Yuki***aka88
- 2026/05/26
PCN Tasarım/Şartname
Multiple Devices Marking 17/Dec/2018.pdfDaha iyi bir fiyat ister misiniz?
AAD ve Sepetine Ekle RFQ Gönderim Şimdi, hemen sizinle iletişime geçeceğiz.
| miktar | Birim fiyat | Ext.Fiyat |
|---|---|---|
| 1+ | $9.54 | $9.54 |
L77DFA15S1ATNRM6 Teknik Özellikleri
Amphenol ICC (Commercial Products) - L77DFA15S1ATNRM6 Teknik Özellikler, Nitelikler, Parametreler ve Amphenol ICC (Commercial Products) - L77DFA15S1ATNRM6'e benzer özelliklere sahip parçalar
| Ürün özelliği | Öznitelik değeri |
|---|---|
| Üretici firma | Amphenol Aorora |
| Wire Gauge | - |
| Voltaj derecesi | 300V |
| Sonlandırma | Solder |
| Kabuk Boyutu, Bağlayıcı Düzeni | 2 (DA, A) |
| Kabuk Malzeme, Finish | Steel, Tin Plated |
| Dizi | DF |
| Paketi | Tray |
| Çalışma sıcaklığı | -55°C ~ 125°C |
| Satır sayısı | 2 |
| Pozisyonlar sayısı | 15 |
| bağlantı Tipi | Panel Mount, Through Hole, Right Angle |
| Malzeme Yanıcılık Değerlendirme | UL94 V-0 |
| giriş Koruması | - |
| Ürün özelliği | Öznitelik değeri |
|---|---|
| flanş Özelliği | Housing/Shell (Unthreaded) |
| Özellikler | Board Lock, Mounting Brackets |
| Dielektrik malzeme | Thermoplastic, Glass Filled |
| Mevcut Derecelendirme (AMPS) | 7.5A |
| İletişim Türü | Signal |
| İletişim Malzeme | Copper Alloy |
| İletişim Formu | Machined |
| İletişim Finish Kalınlığı | 20.0µin (0.51µm) |
| İletişim Finish | Gold |
| Bağlayıcı Tipi | Receptacle, Female Sockets |
| Bağlayıcı Stili | D-Sub |
| Renk | Black |
| Temel Ürün Numarası | L77DFA15 |
| Arka Kapak Aralığı | 0.406" (10.30mm) |
| BAğLANMAK | AçıKLAMA |
|---|---|
| RoHS Durumu | RoHS Uyumlu |
| Nem Duyarlılık Seviyesi (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Durum | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8536.69.4040 |
Sağdaki üç bölüm Amphenol ICC (Commercial Products) L77DFA15S1ATNRM6'e benzer özelliklere sahiptir.
| Ürün özelliği | ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|---|---|---|---|---|
| Parça Numarası | L77DFA15SAM4RM6VF | L77DFA15S1ATN | L77DFA15SAJ4RM6VF | L77DFA15S1ACH3R |
| Üretici firma | Amphenol ICC (Commercial Products) | Amphenol ICC (Commercial Products) | Amphenol ICC (Commercial Products) | Amphenol ICC (Commercial Products) |
| İletişim Malzeme | - | - | - | - |
| bağlantı Tipi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Wire Gauge | - | - | - | - |
| Kabuk Malzeme, Finish | - | - | - | - |
| Pozisyonlar sayısı | - | - | - | - |
| Malzeme Yanıcılık Değerlendirme | - | - | - | - |
| İletişim Türü | - | - | - | - |
| Sonlandırma | - | - | - | - |
| Çalışma sıcaklığı | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Paketi | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Voltaj derecesi | - | - | - | - |
| Kabuk Boyutu, Bağlayıcı Düzeni | - | - | - | - |
| Bağlayıcı Tipi | - | - | - | - |
| Arka Kapak Aralığı | - | - | - | - |
| Özellikler | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Dizi | - | - | - | - |
| İletişim Finish Kalınlığı | - | - | - | - |
| Bağlayıcı Stili | - | - | - | - |
| giriş Koruması | - | - | - | - |
| Renk | - | - | - | - |
| Temel Ürün Numarası | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Dielektrik malzeme | - | - | - | - |
| Mevcut Derecelendirme (AMPS) | - | - | - | - |
| flanş Özelliği | - | - | - | - |
| İletişim Formu | - | - | - | - |
| Satır sayısı | - | - | - | - |
| İletişim Finish | - | - | - | - |
L77DFA15S1ATNRM6 - Amphenol ICC (Commercial Products) için L77DFA15S1ATNRM6 PDF veri sayfalarını ve Amphenol ICC (Commercial Products) belgelerini indirin.
L77DFA15S1ACH3RAmphenol ICC (Commercial Products)CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SLDR
L77DFA15S1BUNAmphenol ICC (Commercial Products)CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SLDR
L77DFA15S1AUNAmphenol ICC (Commercial Products)CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SLDR
L77DFA15S1ACHAmphenol ICC (Commercial Products)CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SLDR
L77DFA15SAmphenol ICC (Commercial Products)CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT
L77DFA15SF179Amphenol ICC (Commercial Products)CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT WW
L77DFA15S1AMNVFAmphenol ICC (Commercial Products)CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SLDR
L77DFA15S1BONAmphenol ICC (Commercial Products)CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SLDR
L77DFA15SAJ4RM6VFAmphenol ICC (Commercial Products)CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SLDR
L77DFA15S1APNAmphenol ICC (Commercial Products)CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SLDR
L77DFA15SAM4RM6VFAmphenol ICC (Commercial Products)CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SLDR
L77DFA15S1BPNAmphenol ICC (Commercial Products)CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SLDR
L77DFA15S1AONAmphenol ICC (Commercial Products)CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SLDR
L77DFA15S1ACH4FAmphenol ICC (Commercial Products)CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SLDR
L77DFA15S1BMNAmphenol ICC (Commercial Products)CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SLDR
L77DFA15S1ATNAmphenol ICC (Commercial Products)CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SLDR
L77DFA15SAM4BAmphenol ICC (Commercial Products)CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SLDR
L77DFA15S1AMNAmphenol ICC (Commercial Products)CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SLDRE -posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
| Ortak ülkeler lojistik zaman referansı | ||
|---|---|---|
| Bölge | Ülke | Lojistik Zaman (Gün) |
| Amerika | Amerika Birleşik Devletleri | 5 |
| Brezilya | 7 | |
| Avrupa | Almanya | 5 |
| Birleşik Krallık | 4 | |
| İtalya | 5 | |
| Okyanusya | Avustralya | 6 |
| Yeni Zelanda | 5 | |
| Asya | Hindistan | 4 |
| Japonya | 4 | |
| Orta Doğu | İsrail | 6 |
| DHL ve FedEx Gönderi Ücretleri Referans | |
|---|---|
| Gönderi Ücretleri (KG) | Referans DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Daha iyi bir fiyat ister misiniz? AAD ve Sepetine Ekle RFQ Gönderim Şimdi, hemen sizinle iletişime geçeceğiz.