- Yuki***aka88
- 2026/05/26
CX10S-BBGGBG-P-A-DK00000 Teknik Özellikleri
Advanced Energy - CX10S-BBGGBG-P-A-DK00000 Teknik Özellikler, Nitelikler, Parametreler ve Advanced Energy - CX10S-BBGGBG-P-A-DK00000'e benzer özelliklere sahip parçalar
| Ürün özelliği | Öznitelik değeri |
|---|---|
| Üretici firma | Advanced Energy |
| Voltaj - Çıkış 6 | 24V |
| Voltaj - Çıkış 5 | 24V |
| Gerilim - Çıkış 4 | 24V |
| Gerilim - Çıkış 3 | 24V |
| Gerilim - Çıkış 2 | 12V |
| Gerilim - Çıkış 1 | 12V |
| Gerilim - İzolasyon | 4 kV |
| Gerilim - Giriş | 85 ~ 264 VAC |
| tip | Enclosed |
| Standart sayı | 60601-1; 60950-1; 62368-1 |
| Boyut / Boyut | 10.22" L x 6.46" W x 1.60" H (259.5mm x 164.0mm x 40.6mm) |
| Dizi | COOLX®1000 |
| Güç (Watt) | 900W |
| Paketi | Box |
| Ürün özelliği | Öznitelik değeri |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ~ 85°C |
| Çıkış Sayısı | 9 |
| bağlantı Tipi | Chassis Mount |
| Minimum Yük Gerekli | No |
| Özellikler | Adjustable Output, PMBus™, Remote Sense, Standby Output, Universal Input |
| verim | 93% |
| Akım - Çıkış 6 | 3 A |
| Akım - Çıkış 5 | 3 A |
| Akım - Çıkış 4 | 3 A |
| Akım - Çıkış 3 | 3 A |
| Akım - Çıkış 2 | 15 A |
| Akım - Çıkış 1 | 15 A |
| Temel Ürün Numarası | CX10S |
| Onay ajansı | CSA, EN, IEC, UL |
| Uygulamalar | ITE (Commercial), Medical |
| BAğLANMAK | AçıKLAMA |
|---|---|
| Durum | REACH Affected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.40.9540 |
Sağdaki üç bölüm Advanced Energy CX10S-BBGGBG-P-A-DK00000'e benzer özelliklere sahiptir.
| Ürün özelliği | ||||
|---|---|---|---|---|
| Parça Numarası | CX10S-BBGGAG-P-A-DK00000 | CX10S-BBGGCB-P-A-DK00000 | CX10S-BBGGB0-P-A-DK00000 | CX10S-BBGGBA-P-A-DK00000 |
| Üretici firma | Advanced Energy | Advanced Energy | Advanced Energy | Advanced Energy |
| Güç (Watt) | - | - | - | - |
| Çalışma sıcaklığı | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Boyut / Boyut | - | - | - | - |
| verim | - | - | - | - |
| Gerilim - İzolasyon | - | - | - | - |
| tip | - | - | - | - |
| Onay ajansı | - | - | - | - |
| Akım - Çıkış 5 | - | - | - | - |
| Gerilim - Giriş | - | - | - | - |
| Akım - Çıkış 2 | - | - | - | - |
| Voltaj - Çıkış 6 | - | - | - | - |
| Çıkış Sayısı | - | - | - | - |
| Gerilim - Çıkış 1 | - | - | - | - |
| Akım - Çıkış 1 | - | - | - | - |
| Standart sayı | - | - | - | - |
| Akım - Çıkış 6 | - | - | - | - |
| Gerilim - Çıkış 4 | - | - | - | - |
| Özellikler | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Gerilim - Çıkış 3 | - | - | - | - |
| Akım - Çıkış 3 | - | - | - | - |
| Temel Ürün Numarası | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Paketi | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| bağlantı Tipi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Voltaj - Çıkış 5 | - | - | - | - |
| Minimum Yük Gerekli | - | - | - | - |
| Uygulamalar | - | - | - | - |
| Akım - Çıkış 4 | - | - | - | - |
| Gerilim - Çıkış 2 | - | - | - | - |
| Dizi | - | - | - | - |
E -posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
| Ortak ülkeler lojistik zaman referansı | ||
|---|---|---|
| Bölge | Ülke | Lojistik Zaman (Gün) |
| Amerika | Amerika Birleşik Devletleri | 5 |
| Brezilya | 7 | |
| Avrupa | Almanya | 5 |
| Birleşik Krallık | 4 | |
| İtalya | 5 | |
| Okyanusya | Avustralya | 6 |
| Yeni Zelanda | 5 | |
| Asya | Hindistan | 4 |
| Japonya | 4 | |
| Orta Doğu | İsrail | 6 |
| DHL ve FedEx Gönderi Ücretleri Referans | |
|---|---|
| Gönderi Ücretleri (KG) | Referans DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Daha iyi bir fiyat ister misiniz? AAD ve Sepetine Ekle RFQ Gönderim Şimdi, hemen sizinle iletişime geçeceğiz.