- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Veri sayfaları
Accu-P® Series Datasheet.pdfHtml veri sayfası
Accu-P® Series Datasheet.pdfDaha iyi bir fiyat ister misiniz?
AAD ve Sepetine Ekle RFQ Gönderim Şimdi, hemen sizinle iletişime geçeceğiz.
| miktar | Birim fiyat | Ext.Fiyat |
|---|---|---|
| 1+ | $0.269 | $0.27 |
| 200+ | $0.104 | $20.80 |
| 500+ | $0.10 | $50.00 |
| 1000+ | $0.099 | $99.00 |
08051J9R1CBTTR Teknik Özellikleri
KYOCERA AVX - 08051J9R1CBTTR Teknik Özellikler, Nitelikler, Parametreler ve KYOCERA AVX - 08051J9R1CBTTR'e benzer özelliklere sahip parçalar
| Ürün özelliği | Öznitelik değeri |
|---|---|
| Üretici firma | AVX (KYOCERA AVX) |
| Gerilim - Anma | 100 V |
| Hata payı | ±0.25pF |
| Boyut / Boyut | 0.079" L x 0.050" W (2.00mm x 1.27mm) |
| Dizi | Accu-P® |
| Paket / Kutu | 0805 (2012 Metric) |
| Ürün özelliği | Öznitelik değeri |
|---|---|
| Paketi | Tape & Reel (TR) |
| Çalışma sıcaklığı | -55°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi | Surface Mount |
| Yükseklik - Oturmalı (Max) | 0.044" (1.13mm) |
| Özellikler | RF, High Q, Low Loss |
| kapasitans | 9.1 pF |
| BAğLANMAK | AçıKLAMA |
|---|---|
| RoHS Durumu | ROHS3 uyumlu |
| Nem Duyarlılık Seviyesi (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Durum | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8532.29.0040 |
Sağdaki üç bölüm KYOCERA AVX 08051J9R1CBTTR'e benzer özelliklere sahiptir.
| Ürün özelliği | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Parça Numarası | 08051J9R1BBTTR | 08051J8R2CBTTR | 08051J6R8CBTTR | 08051J7R5CBTTR |
| Üretici firma | KYOCERA AVX | KYOCERA AVX | KYOCERA AVX | KYOCERA AVX |
| Paket / Kutu | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Dizi | - | - | - | - |
| kapasitans | - | - | - | - |
| Gerilim - Anma | - | - | - | - |
| Paketi | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| bağlantı Tipi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Yükseklik - Oturmalı (Max) | - | - | - | - |
| Çalışma sıcaklığı | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Hata payı | - | - | - | - |
| Özellikler | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Boyut / Boyut | - | - | - | - |
08051J9R1CBTTR - KYOCERA AVX için 08051J9R1CBTTR PDF veri sayfalarını ve KYOCERA AVX belgelerini indirin.
08051JR15ABTTRKYOCERA AVXACCU-F/P
08051J7R5CBTTRKYOCERA AVXACCU-F/P
08051J9R1BBTTRKYOCERA AVXACCU-F/PE -posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
| Ortak ülkeler lojistik zaman referansı | ||
|---|---|---|
| Bölge | Ülke | Lojistik Zaman (Gün) |
| Amerika | Amerika Birleşik Devletleri | 5 |
| Brezilya | 7 | |
| Avrupa | Almanya | 5 |
| Birleşik Krallık | 4 | |
| İtalya | 5 | |
| Okyanusya | Avustralya | 6 |
| Yeni Zelanda | 5 | |
| Asya | Hindistan | 4 |
| Japonya | 4 | |
| Orta Doğu | İsrail | 6 |
| DHL ve FedEx Gönderi Ücretleri Referans | |
|---|---|
| Gönderi Ücretleri (KG) | Referans DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Daha iyi bir fiyat ister misiniz? AAD ve Sepetine Ekle RFQ Gönderim Şimdi, hemen sizinle iletişime geçeceğiz.