- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Veri sayfaları
2SC4883/A.pdfPCN eskimi/ EOL
Mult Dev EOL 31/Mar/2021.pdf2SC4883A Teknik Özellikleri
Sanken Electric USA Inc. - 2SC4883A Teknik Özellikler, Nitelikler, Parametreler ve Sanken Electric USA Inc. - 2SC4883A'e benzer özelliklere sahip parçalar
| Ürün özelliği | Öznitelik değeri |
|---|---|
| Üretici firma | Sanken Electric USA Inc. |
| Gerilim - Kollektör Verici Dağılımı (Max) | 180 V |
| Ib, Ic @ Vce Doygunluk (Max) | 1V @ 70mA, 700mA |
| transistör Türü | NPN |
| Tedarikçi Cihaz Paketi | TO-220F |
| Dizi | - |
| Güç - Max | 20 W |
| Paket / Kutu | TO-220-3 Full Pack |
| Ürün özelliği | Öznitelik değeri |
|---|---|
| Paketi | Bulk |
| Çalışma sıcaklığı | 150°C (TJ) |
| bağlantı Tipi | Through Hole |
| Frekans - Geçiş | 120MHz |
| Ic @ DC Akım Kazancı (hFE) (Min), Vce | 60 @ 700mA, 10V |
| Güncel - Kollektör Kesim (Max) | 10µA (ICBO) |
| Güncel - Collector (Ic) (Max) | 2 A |
| BAğLANMAK | AçıKLAMA |
|---|---|
| RoHS Durumu | RoHS Uyumlu |
| Nem Duyarlılık Seviyesi (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
Sağdaki üç bölüm Sanken Electric USA Inc. 2SC4883A'e benzer özelliklere sahiptir.
| Ürün özelliği | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Parça Numarası | 2SC4883A | 2SC4883 | 2SC4881(CANO,F,M) | 2SC4886 |
| Üretici firma | Toshiba Semiconductor and Storage | Sanken Electric USA Inc. | Toshiba Semiconductor and Storage | Sanken Electric USA Inc. |
| transistör Türü | - | - | - | - |
| Çalışma sıcaklığı | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Tedarikçi Cihaz Paketi | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Paket / Kutu | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Frekans - Geçiş | - | - | - | - |
| Ic @ DC Akım Kazancı (hFE) (Min), Vce | - | - | - | - |
| Paketi | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Güç - Max | - | - | - | - |
| Gerilim - Kollektör Verici Dağılımı (Max) | - | - | - | - |
| bağlantı Tipi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Ib, Ic @ Vce Doygunluk (Max) | - | - | - | - |
| Güncel - Kollektör Kesim (Max) | - | - | - | - |
| Güncel - Collector (Ic) (Max) | - | - | - | - |
| Dizi | - | - | - | - |
2SC4883A - Sanken Electric USA Inc. için 2SC4883A PDF veri sayfalarını ve Sanken Electric USA Inc. belgelerini indirin.
2SC4892Panasonic
2SC4883A-YSanken Electric Co., Ltd.
2SC4883A C4883Sanken Electric Co., Ltd.
2SC4899YH-TRHITACHI
2SC4886Sanken Electric USA Inc.TRANS NPN 150V 14A TO3PF
2SC4885S
2SC4877HITACHI
2SC4885-T1NEC
2SC4864ON/SANYO
2SC4900YJ-TLHITACHIE -posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
| Ortak ülkeler lojistik zaman referansı | ||
|---|---|---|
| Bölge | Ülke | Lojistik Zaman (Gün) |
| Amerika | Amerika Birleşik Devletleri | 5 |
| Brezilya | 7 | |
| Avrupa | Almanya | 5 |
| Birleşik Krallık | 4 | |
| İtalya | 5 | |
| Okyanusya | Avustralya | 6 |
| Yeni Zelanda | 5 | |
| Asya | Hindistan | 4 |
| Japonya | 4 | |
| Orta Doğu | İsrail | 6 |
| DHL ve FedEx Gönderi Ücretleri Referans | |
|---|---|
| Gönderi Ücretleri (KG) | Referans DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Daha iyi bir fiyat ister misiniz? AAD ve Sepetine Ekle RFQ Gönderim Şimdi, hemen sizinle iletişime geçeceğiz.