- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Veri sayfaları
TS924(A).pdfTS924AIN Teknik Özellikleri
STMicroelectronics - TS924AIN Teknik Özellikler, Nitelikler, Parametreler ve STMicroelectronics - TS924AIN'e benzer özelliklere sahip parçalar
| Ürün özelliği | Öznitelik değeri |
|---|---|
| Üretici firma | STMicroelectronics |
| Voltaj - besleme aralığı (min) | 2.7 V |
| Voltaj - besleme aralığı (maks) | 12 V |
| Gerilim - Giriş Ofset | 900 µV |
| Tedarikçi Cihaz Paketi | 14-DIP |
| Dönüş oranı | 1.3V/µs |
| Dizi | Automotive, AEC-Q100 |
| Paket / Kutu | 14-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Paketi | Tube |
| çıkış Tipi | Rail-to-Rail |
| Ürün özelliği | Öznitelik değeri |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ~ 125°C |
| Devre sayısı | 4 |
| bağlantı Tipi | Through Hole |
| Kazanç Bant Genişliği Ürün | 4 MHz |
| Güncel - Tedarik | 1mA |
| Akım - Çıkış / Kanal | 80 mA |
| Güncel - Giriş Bias | 15 nA |
| Temel Ürün Numarası | TS924 |
| Amplifikatör Tipi | General Purpose |
| BAğLANMAK | AçıKLAMA |
|---|---|
| RoHS Durumu | ROHS3 uyumlu |
| Nem Duyarlılık Seviyesi (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Durum | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Sağdaki üç bölüm STMicroelectronics TS924AIN'e benzer özelliklere sahiptir.
| Ürün özelliği | ||||
|---|---|---|---|---|
| Parça Numarası | TS924AIPT | TS924AIYPT | TS924IN | TS924AIDT |
| Üretici firma | STMicroelectronics | STMicroelectronics | STMicroelectronics | STMicroelectronics |
| Dönüş oranı | - | - | - | - |
| Paketi | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Voltaj - besleme aralığı (maks) | - | - | - | - |
| Güncel - Tedarik | - | - | - | - |
| Paket / Kutu | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Çalışma sıcaklığı | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Güncel - Giriş Bias | - | - | - | - |
| Voltaj - besleme aralığı (min) | - | - | - | - |
| Akım - Çıkış / Kanal | - | - | - | - |
| Temel Ürün Numarası | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Dizi | - | - | - | - |
| Tedarikçi Cihaz Paketi | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Amplifikatör Tipi | - | - | - | - |
| Gerilim - Giriş Ofset | - | - | - | - |
| Kazanç Bant Genişliği Ürün | - | - | - | - |
| bağlantı Tipi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Devre sayısı | - | - | - | - |
| çıkış Tipi | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
TS924AIN - STMicroelectronics için TS924AIN PDF veri sayfalarını ve STMicroelectronics belgelerini indirin.
TS922INkEESTMicroelectronics
TS924AIDT/DELSTMicroelectronics
TS924ISTMicroelectronics
TS924AITPSTMicroelectronicsE -posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
| Ortak ülkeler lojistik zaman referansı | ||
|---|---|---|
| Bölge | Ülke | Lojistik Zaman (Gün) |
| Amerika | Amerika Birleşik Devletleri | 5 |
| Brezilya | 7 | |
| Avrupa | Almanya | 5 |
| Birleşik Krallık | 4 | |
| İtalya | 5 | |
| Okyanusya | Avustralya | 6 |
| Yeni Zelanda | 5 | |
| Asya | Hindistan | 4 |
| Japonya | 4 | |
| Orta Doğu | İsrail | 6 |
| DHL ve FedEx Gönderi Ücretleri Referans | |
|---|---|
| Gönderi Ücretleri (KG) | Referans DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Daha iyi bir fiyat ister misiniz? AAD ve Sepetine Ekle RFQ Gönderim Şimdi, hemen sizinle iletişime geçeceğiz.