- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Veri sayfaları
TL074.pdfPCN Tasarım/Şartname
New Material Set for SO8 & SO14 Pkg 18/Nov/2015.pdfPCN ambalajı
Box Label Chg 28/Jul/2016.pdfDaha iyi bir fiyat ister misiniz?
AAD ve Sepetine Ekle RFQ Gönderim Şimdi, hemen sizinle iletişime geçeceğiz.
| miktar | Birim fiyat | Ext.Fiyat |
|---|---|---|
| 1+ | $0.589 | $0.59 |
| 10+ | $0.575 | $5.75 |
| 30+ | $0.567 | $17.01 |
| 100+ | $0.557 | $55.70 |
TL074BCDT Teknik Özellikleri
STMicroelectronics - TL074BCDT Teknik Özellikler, Nitelikler, Parametreler ve STMicroelectronics - TL074BCDT'e benzer özelliklere sahip parçalar
| Ürün özelliği | Öznitelik değeri |
|---|---|
| Üretici firma | STMicroelectronics |
| Voltaj - besleme aralığı (min) | 36 V |
| Voltaj - besleme aralığı (maks) | 36 V |
| Gerilim - Giriş Ofset | 1 mV |
| Tedarikçi Cihaz Paketi | 14-SO |
| Dönüş oranı | 13V/µs |
| Dizi | - |
| Paket / Kutu | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Paketi | Tape & Reel (TR) |
| çıkış Tipi | - |
| Ürün özelliği | Öznitelik değeri |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | 0°C ~ 70°C |
| Devre sayısı | 4 |
| bağlantı Tipi | Surface Mount |
| Kazanç Bant Genişliği Ürün | 3 MHz |
| Güncel - Tedarik | 1.4mA (x4 Channels) |
| Akım - Çıkış / Kanal | 40 mA |
| Güncel - Giriş Bias | 20 pA |
| Temel Ürün Numarası | TL074 |
| Amplifikatör Tipi | J-FET |
| BAğLANMAK | AçıKLAMA |
|---|---|
| RoHS Durumu | ROHS3 uyumlu |
| Nem Duyarlılık Seviyesi (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Durum | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Sağdaki üç bölüm STMicroelectronics TL074BCDT'e benzer özelliklere sahiptir.
| Ürün özelliği | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Parça Numarası | TL074BCDRE4 | TL074BCDRG4 | TL074BCDG4 | TL074BCDE4 |
| Üretici firma | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments | Luminary Micro / Texas Instruments |
| Amplifikatör Tipi | - | - | - | - |
| Voltaj - besleme aralığı (maks) | - | - | - | - |
| Kazanç Bant Genişliği Ürün | - | - | - | - |
| Tedarikçi Cihaz Paketi | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Gerilim - Giriş Ofset | - | - | - | - |
| Akım - Çıkış / Kanal | - | - | - | - |
| Güncel - Giriş Bias | - | - | - | - |
| bağlantı Tipi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Çalışma sıcaklığı | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Voltaj - besleme aralığı (min) | - | - | - | - |
| Paket / Kutu | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| çıkış Tipi | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Güncel - Tedarik | - | - | - | - |
| Dizi | - | - | - | - |
| Paketi | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Devre sayısı | - | - | - | - |
| Dönüş oranı | - | - | - | - |
| Temel Ürün Numarası | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
TL074BCDT - STMicroelectronics için TL074BCDT PDF veri sayfalarını ve STMicroelectronics belgelerini indirin.
TL074BCNSRE4Texas InstrumentsIC OPAMP JFET 4 CIRCUIT 14SO
TL074CSTMicroelectronics
TL074APWRTexas Instruments
TL074BCNSRG4Texas InstrumentsIC OPAMP JFET 4 CIRCUIT 14SO
TL074BCNE4Texas InstrumentsQUAD, 30-V, 3-MHZ, HIGH SLEW RAT
TL074BCDE4Luminary Micro / Texas InstrumentsIC OPAMP JFET 3MHZ 14SOIC
TL074BCNSRTexas InstrumentsIC OPAMP JFET 4 CIRCUIT 14SO
TL074BMNSTMicroelectronics
TL074ANSRTexas Instruments
TL074AMDTSTMicroelectronicsE -posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
| Ortak ülkeler lojistik zaman referansı | ||
|---|---|---|
| Bölge | Ülke | Lojistik Zaman (Gün) |
| Amerika | Amerika Birleşik Devletleri | 5 |
| Brezilya | 7 | |
| Avrupa | Almanya | 5 |
| Birleşik Krallık | 4 | |
| İtalya | 5 | |
| Okyanusya | Avustralya | 6 |
| Yeni Zelanda | 5 | |
| Asya | Hindistan | 4 |
| Japonya | 4 | |
| Orta Doğu | İsrail | 6 |
| DHL ve FedEx Gönderi Ücretleri Referans | |
|---|---|
| Gönderi Ücretleri (KG) | Referans DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Daha iyi bir fiyat ister misiniz? AAD ve Sepetine Ekle RFQ Gönderim Şimdi, hemen sizinle iletişime geçeceğiz.