- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Veri sayfaları
TDA7492.pdfPCN montajı/kökenli
Mult Dev LeadFrame Supplier Chg 15/Oct/2019.pdfDaha iyi bir fiyat ister misiniz?
AAD ve Sepetine Ekle RFQ Gönderim Şimdi, hemen sizinle iletişime geçeceğiz.
| miktar | Birim fiyat | Ext.Fiyat |
|---|---|---|
| 1+ | $112.061 | $112.06 |
| 10+ | $95.082 | $950.82 |
| 30+ | $91.686 | $2,750.58 |
| 100+ | $88.291 | $8,829.10 |
TDA7492 Teknik Özellikleri
STMicroelectronics - TDA7492 Teknik Özellikler, Nitelikler, Parametreler ve STMicroelectronics - TDA7492'e benzer özelliklere sahip parçalar
| Ürün özelliği | Öznitelik değeri |
|---|---|
| Üretici firma | STMicroelectronics |
| Gerilim - Tedarik | 8V ~ 26V |
| tip | Class D |
| Tedarikçi Cihaz Paketi | PowerSSO-36 EPU |
| Dizi | - |
| Paket / Kutu | 36-PowerFSOP (0.295", 7.50mm Width) |
| Paketi | Tube |
| Ürün özelliği | Öznitelik değeri |
|---|---|
| çıkış Tipi | 2-Channel (Stereo) |
| Çalışma sıcaklığı | 0°C ~ 70°C (TA) |
| bağlantı Tipi | Surface Mount |
| Maksimum Çıkış Gücü x Kanalları @ Yük | 50W x 2 @ 6Ohm |
| Özellikler | Depop, Differential Inputs, Mute, Short-Circuit and Thermal Protection, Standby |
| Temel Ürün Numarası | TDA7492 |
| BAğLANMAK | AçıKLAMA |
|---|---|
| RoHS Durumu | ROHS3 uyumlu |
| Nem Duyarlılık Seviyesi (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Durum | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Sağdaki üç bölüm STMicroelectronics TDA7492'e benzer özelliklere sahiptir.
| Ürün özelliği | ||||
|---|---|---|---|---|
| Parça Numarası | TDA7492P | TDA749213TR | TDA7492P13TR | TDA7492ETR |
| Üretici firma | STMicroelectronics | STMicroelectronics | STMicroelectronics | STMicroelectronics |
| Gerilim - Tedarik | - | - | - | - |
| bağlantı Tipi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Temel Ürün Numarası | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| tip | - | - | - | - |
| Paket / Kutu | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Paketi | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Dizi | - | - | - | - |
| Tedarikçi Cihaz Paketi | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Çalışma sıcaklığı | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Maksimum Çıkış Gücü x Kanalları @ Yük | - | - | - | - |
| Özellikler | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| çıkış Tipi | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
TDA7492 - STMicroelectronics için TDA7492 PDF veri sayfalarını ve STMicroelectronics belgelerini indirin.
TDA7492MYSSTMicroelectronics
TDA7492MVSTMicroelectronics
TDA7491MVSTMicroelectronics
TDA7491LP3TRSTMicroelectronics
TDA7492ESTMicroelectronics
TDA7492DSTMicroelectronics
TDA7491P13TR-2HFSTMicroelectronicsE -posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
| Ortak ülkeler lojistik zaman referansı | ||
|---|---|---|
| Bölge | Ülke | Lojistik Zaman (Gün) |
| Amerika | Amerika Birleşik Devletleri | 5 |
| Brezilya | 7 | |
| Avrupa | Almanya | 5 |
| Birleşik Krallık | 4 | |
| İtalya | 5 | |
| Okyanusya | Avustralya | 6 |
| Yeni Zelanda | 5 | |
| Asya | Hindistan | 4 |
| Japonya | 4 | |
| Orta Doğu | İsrail | 6 |
| DHL ve FedEx Gönderi Ücretleri Referans | |
|---|---|
| Gönderi Ücretleri (KG) | Referans DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Daha iyi bir fiyat ister misiniz? AAD ve Sepetine Ekle RFQ Gönderim Şimdi, hemen sizinle iletişime geçeceğiz.