- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Html veri sayfası
TD351.pdfTD351ID Teknik Özellikleri
STMicroelectronics - TD351ID Teknik Özellikler, Nitelikler, Parametreler ve STMicroelectronics - TD351ID'e benzer özelliklere sahip parçalar
| Ürün özelliği | Öznitelik değeri |
|---|---|
| Üretici firma | STMicroelectronics |
| Gerilim - Tedarik | 12V ~ 26V |
| Tedarikçi Cihaz Paketi | 8-SOIC |
| Dizi | - |
| Yükseliş / Düşme Saati (Tip) | 100ns, 100ns (Max) |
| Paket / Kutu | 8-SOIC (0.154', 3.90mm Width) |
| Paketi | Tube |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| giriş Frekansı | 1 |
| Ürün özelliği | Öznitelik değeri |
|---|---|
| bağlantı Tipi | Surface Mount |
| Mantıksal Gerilim - VIL, VIH | 0.8V, 4.2V |
| Giriş tipi | Non-Inverting |
| Kapı Tipi | IGBT, N-Channel MOSFET |
| Sürülen Yapılandırma | High-Side |
| Akım - Tepedeki Çıkış (Kaynak, Evye) | 1.3A, 1.7A |
| Base-Verici Doygunluk Gerilim (Max) | Single |
| Temel Ürün Numarası | TD351 |
| BAğLANMAK | AçıKLAMA |
|---|---|
| RoHS Durumu | ROHS3 uyumlu |
| Nem Duyarlılık Seviyesi (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Durum | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Sağdaki üç bölüm STMicroelectronics TD351ID'e benzer özelliklere sahiptir.
| Ürün özelliği | ||||
|---|---|---|---|---|
| Parça Numarası | TD351IDT | TD350IDT | TD352ID | TD351IN |
| Üretici firma | STMicroelectronics | STMicroelectronics | STMicroelectronics | STMicroelectronics |
| Kapı Tipi | - | - | - | - |
| Çalışma sıcaklığı | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Paketi | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Temel Ürün Numarası | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Paket / Kutu | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| giriş Frekansı | - | - | - | - |
| Gerilim - Tedarik | - | - | - | - |
| Giriş tipi | - | - | - | Differential |
| Base-Verici Doygunluk Gerilim (Max) | - | - | - | - |
| Tedarikçi Cihaz Paketi | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Sürülen Yapılandırma | - | - | - | - |
| Dizi | - | - | - | - |
| Yükseliş / Düşme Saati (Tip) | - | - | - | - |
| Akım - Tepedeki Çıkış (Kaynak, Evye) | - | - | - | - |
| bağlantı Tipi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Mantıksal Gerilim - VIL, VIH | - | - | - | - |
TD351ID - STMicroelectronics için TD351ID PDF veri sayfalarını ve STMicroelectronics belgelerini indirin.
TD352IDTSTMicroelectronics
TD350IDSTMicroelectronics
TD3409APTOS
TD357EGNIKO-SEM
TD357B(T1)-GTD
TD356D(T1)-GLIGHT
TD3454WEALOSD
TD358N12KOFINFIENONIGBT Module
TD350INOIGBT Module
TD3408APTOSE -posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
| Ortak ülkeler lojistik zaman referansı | ||
|---|---|---|
| Bölge | Ülke | Lojistik Zaman (Gün) |
| Amerika | Amerika Birleşik Devletleri | 5 |
| Brezilya | 7 | |
| Avrupa | Almanya | 5 |
| Birleşik Krallık | 4 | |
| İtalya | 5 | |
| Okyanusya | Avustralya | 6 |
| Yeni Zelanda | 5 | |
| Asya | Hindistan | 4 |
| Japonya | 4 | |
| Orta Doğu | İsrail | 6 |
| DHL ve FedEx Gönderi Ücretleri Referans | |
|---|---|
| Gönderi Ücretleri (KG) | Referans DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Daha iyi bir fiyat ister misiniz? AAD ve Sepetine Ekle RFQ Gönderim Şimdi, hemen sizinle iletişime geçeceğiz.