- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Veri sayfaları
STTH8R06.pdfSTTH8R06G Teknik Özellikleri
STMicroelectronics - STTH8R06G Teknik Özellikler, Nitelikler, Parametreler ve STMicroelectronics - STTH8R06G'e benzer özelliklere sahip parçalar
| Ürün özelliği | Öznitelik değeri |
|---|---|
| Üretici firma | STMicroelectronics |
| Gerilim - İleri (Vf) (Max) @ Eğer | 2.9 V @ 8 A |
| Gerilim - DC Ters (Vr) (Max) | 600 V |
| teknoloji | Standard |
| Tedarikçi Cihaz Paketi | D2PAK |
| hız | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Dizi | - |
| Ters Toparlanma Süresi (TAR) | 45 ns |
| Ürün özelliği | Öznitelik değeri |
|---|---|
| Paket / Kutu | TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB |
| Paketi | Tube |
| Çalışma Sıcaklığı - Bağlantı | 175°C (Max) |
| bağlantı Tipi | Surface Mount |
| Güncel - Kaçak @ VR Ters | 30 µA @ 600 V |
| Güncel - Ortalama Rektifiye (Io) | 8A |
| Vr, F @ Kapasitans | - |
| Temel Ürün Numarası | STTH8R06 |
| BAğLANMAK | AçıKLAMA |
|---|---|
| RoHS Durumu | ROHS3 uyumlu |
| Nem Duyarlılık Seviyesi (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Durum | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
Sağdaki üç bölüm STMicroelectronics STTH8R06G'e benzer özelliklere sahiptir.
| Ürün özelliği | ||||
|---|---|---|---|---|
| Parça Numarası | STTH8R06GY-TR | STTH8R06DIRG | STTH8R06G-TR | STTH8R04G-TR |
| Üretici firma | STMicroelectronics | STMicroelectronics | STMicroelectronics | STMicroelectronics |
| Ters Toparlanma Süresi (TAR) | - | - | - | - |
| bağlantı Tipi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Temel Ürün Numarası | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Çalışma Sıcaklığı - Bağlantı | - | - | - | - |
| Güncel - Ortalama Rektifiye (Io) | - | - | - | - |
| hız | - | - | - | - |
| Paket / Kutu | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Paketi | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Dizi | - | - | - | - |
| Vr, F @ Kapasitans | - | - | - | - |
| Gerilim - İleri (Vf) (Max) @ Eğer | - | - | - | - |
| Güncel - Kaçak @ VR Ters | - | - | - | - |
| teknoloji | - | - | - | - |
| Tedarikçi Cihaz Paketi | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Gerilim - DC Ters (Vr) (Max) | - | - | - | - |
STTH8R06G - STMicroelectronics için STTH8R06G PDF veri sayfalarını ve STMicroelectronics belgelerini indirin.
STTH8R04FPSTMicroelectronicsDIODE GEN PURP 400V 8A TO220FPAC
STTH8R04DIRGSTMicroelectronics
STTH8ST06DISTMicroelectronicsDIODE GP 600V 8A TO220AC INS
STTH8R0GY-TRSTMicroelectronics
STTH8S60FPSTMicroelectronics
STTH8R04DISTMicroelectronicsDIODE GP 400V 8A TO220AC INS
STTH8R04DI-HSTME -posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
| Ortak ülkeler lojistik zaman referansı | ||
|---|---|---|
| Bölge | Ülke | Lojistik Zaman (Gün) |
| Amerika | Amerika Birleşik Devletleri | 5 |
| Brezilya | 7 | |
| Avrupa | Almanya | 5 |
| Birleşik Krallık | 4 | |
| İtalya | 5 | |
| Okyanusya | Avustralya | 6 |
| Yeni Zelanda | 5 | |
| Asya | Hindistan | 4 |
| Japonya | 4 | |
| Orta Doğu | İsrail | 6 |
| DHL ve FedEx Gönderi Ücretleri Referans | |
|---|---|
| Gönderi Ücretleri (KG) | Referans DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Daha iyi bir fiyat ister misiniz? AAD ve Sepetine Ekle RFQ Gönderim Şimdi, hemen sizinle iletişime geçeceğiz.