- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Html veri sayfası
L9338.pdfL9338MD Teknik Özellikleri
STMicroelectronics - L9338MD Teknik Özellikler, Nitelikler, Parametreler ve STMicroelectronics - L9338MD'e benzer özelliklere sahip parçalar
| Ürün özelliği | Öznitelik değeri |
|---|---|
| Üretici firma | STMicroelectronics |
| Voltaj - Kaynağı (Vcc / Vdd) | Not Required |
| Gerilim - Yük | 4.5V ~ 32V |
| Anahtar Tipi | General Purpose |
| Tedarikçi Cihaz Paketi | 20-SO |
| Dizi | - |
| Açık Rds (Tip) | 1.7Ohm |
| Oran - Giriş: Çıkış | 1:1 |
| Paket / Kutu | 20-SOIC (0.295', 7.50mm Width) |
| Paketi | Tube |
| çıkış Tipi | N-Channel |
| Ürün özelliği | Öznitelik değeri |
|---|---|
| Output Yapılandırması | Low Side |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Çıkış Sayısı | 4 |
| bağlantı Tipi | Surface Mount |
| arayüzey | On/Off |
| Giriş tipi | Non-Inverting |
| Özellikler | Status Flag |
| Hata Koruması | Over Temperature |
| Akım - Çıkış (Max) | - |
| Temel Ürün Numarası | L9338 |
| BAğLANMAK | AçıKLAMA |
|---|---|
| RoHS Durumu | ROHS3 uyumlu |
| Nem Duyarlılık Seviyesi (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Durum | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Sağdaki üç bölüm STMicroelectronics L9338MD'e benzer özelliklere sahiptir.
| Ürün özelliği | ||||
|---|---|---|---|---|
| Parça Numarası | L9338MD/TR | L9339MD | L9333MD | L9333MD-TR |
| Üretici firma | STMicroelectronics | STMicroelectronics | STMicroelectronics | STMicroelectronics |
| Anahtar Tipi | - | - | - | - |
| Temel Ürün Numarası | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Özellikler | - | - | - | Simultaneous Sampling |
| Paketi | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Output Yapılandırması | - | - | - | - |
| bağlantı Tipi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Akım - Çıkış (Max) | - | - | - | - |
| Çalışma sıcaklığı | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Dizi | - | - | - | - |
| arayüzey | - | - | - | - |
| Tedarikçi Cihaz Paketi | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Çıkış Sayısı | - | - | - | - |
| Voltaj - Kaynağı (Vcc / Vdd) | - | - | - | - |
| Açık Rds (Tip) | - | - | - | - |
| çıkış Tipi | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Hata Koruması | - | - | - | - |
| Oran - Giriş: Çıkış | - | - | - | - |
| Giriş tipi | - | - | - | Differential |
| Gerilim - Yük | - | - | - | - |
| Paket / Kutu | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
L9338MD - STMicroelectronics için L9338MD PDF veri sayfalarını ve STMicroelectronics belgelerini indirin.
L9330BP-TRSTMicroelectronics
L9337MDSTMicroelectronics
L9346PDSTMicroelectronics
L9338DBSTMicroelectronics
L9320-SLANWAVEE -posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
| Ortak ülkeler lojistik zaman referansı | ||
|---|---|---|
| Bölge | Ülke | Lojistik Zaman (Gün) |
| Amerika | Amerika Birleşik Devletleri | 5 |
| Brezilya | 7 | |
| Avrupa | Almanya | 5 |
| Birleşik Krallık | 4 | |
| İtalya | 5 | |
| Okyanusya | Avustralya | 6 |
| Yeni Zelanda | 5 | |
| Asya | Hindistan | 4 |
| Japonya | 4 | |
| Orta Doğu | İsrail | 6 |
| DHL ve FedEx Gönderi Ücretleri Referans | |
|---|---|
| Gönderi Ücretleri (KG) | Referans DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Daha iyi bir fiyat ister misiniz? AAD ve Sepetine Ekle RFQ Gönderim Şimdi, hemen sizinle iletişime geçeceğiz.