- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Html veri sayfası
L6229 Datasheet.pdfDaha iyi bir fiyat ister misiniz?
AAD ve Sepetine Ekle RFQ Gönderim Şimdi, hemen sizinle iletişime geçeceğiz.
| miktar | Birim fiyat | Ext.Fiyat |
|---|---|---|
| 1+ | $2.797 | $2.80 |
| 200+ | $1.083 | $216.60 |
| 500+ | $1.045 | $522.50 |
| 1000+ | $1.026 | $1,026.00 |
L6229D Teknik Özellikleri
STMicroelectronics - L6229D Teknik Özellikler, Nitelikler, Parametreler ve STMicroelectronics - L6229D'e benzer özelliklere sahip parçalar
| Ürün özelliği | Öznitelik değeri |
|---|---|
| Üretici firma | STMicroelectronics |
| Gerilim - Tedarik | 12V ~ 52V |
| Gerilim - Yük | 12V ~ 52V |
| teknoloji | BiCDMOS |
| Tedarikçi Cihaz Paketi | 24-SO |
| Adım Çözünürlük | - |
| Dizi | STSPIN L62 |
| Paket / Kutu | 24-SOIC (0.295', 7.50mm Width) |
| Paketi | Tube |
| Output Yapılandırması | Half Bridge (3) |
| Ürün özelliği | Öznitelik değeri |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -25°C ~ 125°C (TJ) |
| bağlantı Tipi | Surface Mount |
| Motor Tipi - Stepper | - |
| Motor Tipi - AC, DC | Brushless DC (BLDC) |
| arayüzey | Parallel |
| Görev, işlev | Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage |
| Akım - Çıkış | 1.4A |
| Temel Ürün Numarası | L6229 |
| Uygulamalar | General Purpose |
| BAğLANMAK | AçıKLAMA |
|---|---|
| RoHS Durumu | ROHS3 uyumlu |
| Nem Duyarlılık Seviyesi (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Durum | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Sağdaki üç bölüm STMicroelectronics L6229D'e benzer özelliklere sahiptir.
| Ürün özelliği | ||||
|---|---|---|---|---|
| Parça Numarası | L6229PD | L6229DTR | L6229PDTR | L6229Q |
| Üretici firma | STMicroelectronics | STMicroelectronics | STMicroelectronics | STMicroelectronics |
| arayüzey | - | - | - | - |
| Adım Çözünürlük | - | - | - | - |
| Uygulamalar | - | - | - | - |
| bağlantı Tipi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Motor Tipi - Stepper | - | - | - | - |
| Tedarikçi Cihaz Paketi | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Paket / Kutu | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Akım - Çıkış | - | - | - | - |
| Temel Ürün Numarası | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Çalışma sıcaklığı | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| teknoloji | - | - | - | - |
| Dizi | - | - | - | - |
| Output Yapılandırması | - | - | - | - |
| Motor Tipi - AC, DC | - | - | - | - |
| Paketi | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Görev, işlev | - | - | - | - |
| Gerilim - Yük | - | - | - | - |
| Gerilim - Tedarik | - | - | - | - |
L6229D - STMicroelectronics için L6229D PDF veri sayfalarını ve STMicroelectronics belgelerini indirin.
L6228DTR.STMicroelectronics
L6227QTRSTMicroelectronicsE -posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
| Ortak ülkeler lojistik zaman referansı | ||
|---|---|---|
| Bölge | Ülke | Lojistik Zaman (Gün) |
| Amerika | Amerika Birleşik Devletleri | 5 |
| Brezilya | 7 | |
| Avrupa | Almanya | 5 |
| Birleşik Krallık | 4 | |
| İtalya | 5 | |
| Okyanusya | Avustralya | 6 |
| Yeni Zelanda | 5 | |
| Asya | Hindistan | 4 |
| Japonya | 4 | |
| Orta Doğu | İsrail | 6 |
| DHL ve FedEx Gönderi Ücretleri Referans | |
|---|---|
| Gönderi Ücretleri (KG) | Referans DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Daha iyi bir fiyat ister misiniz? AAD ve Sepetine Ekle RFQ Gönderim Şimdi, hemen sizinle iletişime geçeceğiz.