- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Veri sayfaları
Cylindrical Battery Holders.pdfHtml veri sayfası
TL1454A,AY.pdfDaha iyi bir fiyat ister misiniz?
AAD ve Sepetine Ekle RFQ Gönderim Şimdi, hemen sizinle iletişime geçeceğiz.
| miktar | Birim fiyat | Ext.Fiyat |
|---|---|---|
| 1+ | $8.573 | $8.57 |
| 200+ | $3.318 | $663.60 |
| 500+ | $3.201 | $1,600.50 |
| 1000+ | $3.144 | $3,144.00 |
TL1454ACPWR Teknik Özellikleri
Texas Instruments - TL1454ACPWR Teknik Özellikler, Nitelikler, Parametreler ve Texas Instruments - TL1454ACPWR'e benzer özelliklere sahip parçalar
| Ürün özelliği | Öznitelik değeri |
|---|---|
| Üretici firma | Texas Instruments |
| Voltaj - Kaynağı (Vcc / Vdd) | 3.6V ~ 20V |
| Topoloji | Buck, Boost, Flyback |
| senkron Doğrultucu | Yes |
| Tedarikçi Cihaz Paketi | 16-TSSOP |
| Dizi | - |
| Seri Arayüzler | - |
| Paket / Kutu | 16-TSSOP (0.173', 4.40mm Width) |
| Paketi | Tape & Reel (TR) |
| çıkış Tipi | Transistor Driver |
| Çıkış Fazları | 1 |
| Ürün özelliği | Öznitelik değeri |
|---|---|
| Output Yapılandırması | Positive, Isolation Capable |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ~ 85°C (TA) |
| Çıkış Sayısı | 2 |
| bağlantı Tipi | Surface Mount |
| Görev, işlev | Step-Up, Step-Down, Step-Up/Step-Down |
| Frekans - Anahtarlama | 50kHz ~ 2MHz |
| Görev Döngüsü (Maks.) | 100% |
| Kontrol Özellikleri | Dead Time Control, Frequency Control |
| Saat Senkronizasyonu | No |
| Temel Ürün Numarası | TL1454 |
| BAğLANMAK | AçıKLAMA |
|---|---|
| RoHS Durumu | ROHS3 uyumlu |
| Nem Duyarlılık Seviyesi (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Durum | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Sağdaki üç bölüm Texas Instruments TL1454ACPWR'e benzer özelliklere sahiptir.
| Ürün özelliği | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Parça Numarası | TL1454ACDBR | TL1454ACNSR | TL1454ACDR | TL1454ACDB |
| Üretici firma | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments |
| Tedarikçi Cihaz Paketi | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Kontrol Özellikleri | - | - | - | - |
| senkron Doğrultucu | - | - | - | - |
| Frekans - Anahtarlama | - | - | - | - |
| Output Yapılandırması | - | - | - | - |
| Çalışma sıcaklığı | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| çıkış Tipi | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Dizi | - | - | - | - |
| Voltaj - Kaynağı (Vcc / Vdd) | - | - | - | - |
| Temel Ürün Numarası | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Seri Arayüzler | - | - | - | - |
| Çıkış Fazları | - | - | - | - |
| Görev Döngüsü (Maks.) | - | - | - | - |
| Çıkış Sayısı | - | - | - | - |
| Paketi | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| bağlantı Tipi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Görev, işlev | - | - | - | - |
| Paket / Kutu | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Topoloji | - | - | - | - |
| Saat Senkronizasyonu | - | - | - | - |
TL1454ACPWR - Texas Instruments için TL1454ACPWR PDF veri sayfalarını ve Texas Instruments belgelerini indirin.
TL1454CPWRTexas Instruments
TL1455Texas Instruments
TL1454CPWTexas Instruments
TL1454CNSTexas Instruments
TL1454ACPWTexas Instruments
TL1454ACNSRTexas InstrumentsIC REG CTRLR BUCK/BST/FLYBK 16SO
TL1454CDBTexas Instruments
TL1461ITexas InstrumentsE -posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
| Ortak ülkeler lojistik zaman referansı | ||
|---|---|---|
| Bölge | Ülke | Lojistik Zaman (Gün) |
| Amerika | Amerika Birleşik Devletleri | 5 |
| Brezilya | 7 | |
| Avrupa | Almanya | 5 |
| Birleşik Krallık | 4 | |
| İtalya | 5 | |
| Okyanusya | Avustralya | 6 |
| Yeni Zelanda | 5 | |
| Asya | Hindistan | 4 |
| Japonya | 4 | |
| Orta Doğu | İsrail | 6 |
| DHL ve FedEx Gönderi Ücretleri Referans | |
|---|---|
| Gönderi Ücretleri (KG) | Referans DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Daha iyi bir fiyat ister misiniz? AAD ve Sepetine Ekle RFQ Gönderim Şimdi, hemen sizinle iletişime geçeceğiz.