- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Veri sayfaları
SN54HC688, SN74HC688.pdfPCN montajı/kökenli
2.73KHz.pdfDaha iyi bir fiyat ister misiniz?
AAD ve Sepetine Ekle RFQ Gönderim Şimdi, hemen sizinle iletişime geçeceğiz.
| miktar | Birim fiyat | Ext.Fiyat |
|---|---|---|
| 1+ | $1.132 | $1.13 |
| 10+ | $0.983 | $9.83 |
| 30+ | $0.891 | $26.73 |
| 100+ | $0.796 | $79.60 |
| 500+ | $0.753 | $376.50 |
| 1000+ | $0.734 | $734.00 |
SN74HC688N Teknik Özellikleri
Texas Instruments - SN74HC688N Teknik Özellikler, Nitelikler, Parametreler ve Texas Instruments - SN74HC688N'e benzer özelliklere sahip parçalar
| Ürün özelliği | Öznitelik değeri |
|---|---|
| Üretici firma | Texas Instruments |
| Gerilim - Tedarik | 2V ~ 6V |
| tip | Identity Comparator |
| Tedarikçi Cihaz Paketi | 20-PDIP |
| Dizi | 74HC |
| Paket / Kutu | 20-DIP (0.300', 7.62mm) |
| Paketi | Tube |
| çıkış Fonksiyonu | A=B |
| Ürün özelliği | Öznitelik değeri |
|---|---|
| Çıktı | Active Low |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ~ 85°C |
| Bit sayısı | 8 |
| bağlantı Tipi | Through Hole |
| Max Yayılım Gecikmesi V @ Max CL | 36ns @ 6V, 50pF |
| Akım - Quiescent (Iq) | 8 µA |
| Akım - Çıkış Yüksek, Düşük | 5.2mA, 5.2mA |
| Temel Ürün Numarası | 74HC688 |
| BAğLANMAK | AçıKLAMA |
|---|---|
| RoHS Durumu | ROHS3 uyumlu |
| Nem Duyarlılık Seviyesi (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Durum | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Sağdaki üç bölüm Texas Instruments SN74HC688N'e benzer özelliklere sahiptir.
| Ürün özelliği | ||||
|---|---|---|---|---|
| Parça Numarası | SN74HC688NG4 | SN74HC688DWRG4 | SN74HC688DBR | SN74HC688PWRG4 |
| Üretici firma | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments | Texas Instruments |
| Tedarikçi Cihaz Paketi | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| Dizi | - | - | - | - |
| çıkış Fonksiyonu | - | - | - | - |
| Çalışma sıcaklığı | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| tip | - | - | - | - |
| Paket / Kutu | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Temel Ürün Numarası | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| Max Yayılım Gecikmesi V @ Max CL | - | - | - | - |
| Bit sayısı | - | 16 | 8 | 14 |
| Akım - Çıkış Yüksek, Düşük | - | - | - | - |
| Paketi | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| bağlantı Tipi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Gerilim - Tedarik | - | - | - | - |
| Akım - Quiescent (Iq) | - | - | - | - |
| Çıktı | - | - | - | - |
SN74HC688N - Texas Instruments için SN74HC688N PDF veri sayfalarını ve Texas Instruments belgelerini indirin.
SN74HC7001Texas Instruments
SN74HC688PWTTexas Instruments
SN74HC688PWTexas Instruments
SN74HC688DWG4Luminary Micro / Texas InstrumentsIC COMPARATOR IDENTITY 8B 20SOIC
SN74HC684NTexas InstrumentsE -posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
| Ortak ülkeler lojistik zaman referansı | ||
|---|---|---|
| Bölge | Ülke | Lojistik Zaman (Gün) |
| Amerika | Amerika Birleşik Devletleri | 5 |
| Brezilya | 7 | |
| Avrupa | Almanya | 5 |
| Birleşik Krallık | 4 | |
| İtalya | 5 | |
| Okyanusya | Avustralya | 6 |
| Yeni Zelanda | 5 | |
| Asya | Hindistan | 4 |
| Japonya | 4 | |
| Orta Doğu | İsrail | 6 |
| DHL ve FedEx Gönderi Ücretleri Referans | |
|---|---|
| Gönderi Ücretleri (KG) | Referans DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Daha iyi bir fiyat ister misiniz? AAD ve Sepetine Ekle RFQ Gönderim Şimdi, hemen sizinle iletişime geçeceğiz.