- Bran***Lewis
- 2026/05/11
PCN Tasarım/Şartname
Cylindrical Battery Holders.pdfHtml veri sayfası
SN54/74AHC74.pdfDaha iyi bir fiyat ister misiniz?
AAD ve Sepetine Ekle RFQ Gönderim Şimdi, hemen sizinle iletişime geçeceğiz.
| miktar | Birim fiyat | Ext.Fiyat |
|---|---|---|
| 5+ | $0.122 | $0.61 |
| 50+ | $0.098 | $4.90 |
| 150+ | $0.088 | $13.20 |
| 500+ | $0.075 | $37.50 |
| 2500+ | $0.07 | $175.00 |
| 5000+ | $0.066 | $330.00 |
SN74AHC74DR Teknik Özellikleri
Texas Instruments - SN74AHC74DR Teknik Özellikler, Nitelikler, Parametreler ve Texas Instruments - SN74AHC74DR'e benzer özelliklere sahip parçalar
| Ürün özelliği | Öznitelik değeri |
|---|---|
| Üretici firma | Texas Instruments |
| Gerilim - Tedarik | 2V ~ 5.5V |
| tip | D-Type |
| tetik Tipi | Positive Edge |
| Tedarikçi Cihaz Paketi | 14-SOIC |
| Dizi | 74AHC |
| Paket / Kutu | 14-SOIC (0.154', 3.90mm Width) |
| Paketi | Tape & Reel (TR) |
| çıkış Tipi | Complementary |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Ürün özelliği | Öznitelik değeri |
|---|---|
| Elementlerin sayısı | 2 |
| Eleman başına Bit sayısı | 1 |
| bağlantı Tipi | Surface Mount |
| Max Yayılım Gecikmesi V @ Max CL | 6.1ns @ 5V, 50pF |
| Giriş Kapasitesi | 2 pF |
| Görev, işlev | Set(Preset) and Reset |
| Akım - Quiescent (Iq) | 2 µA |
| Akım - Çıkış Yüksek, Düşük | 8mA, 8mA |
| Saat Frekansı | 115 MHz |
| Temel Ürün Numarası | 74AHC74 |
| BAğLANMAK | AçıKLAMA |
|---|---|
| RoHS Durumu | ROHS3 uyumlu |
| Nem Duyarlılık Seviyesi (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Durum | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Sağdaki üç bölüm Texas Instruments SN74AHC74DR'e benzer özelliklere sahiptir.
| Ürün özelliği | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Parça Numarası | SN74AHC74DBR | SN74AHC74MDREP | SN74AHC74DBRG4 | SN74AHC74DRE4 |
| Üretici firma | Texas Instruments | Texas Instruments | Luminary Micro / Texas Instruments | Texas Instruments |
| Paket / Kutu | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
| Paketi | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| tetik Tipi | - | - | - | - |
| Akım - Çıkış Yüksek, Düşük | - | - | - | - |
| çıkış Tipi | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| Akım - Quiescent (Iq) | - | - | - | - |
| Gerilim - Tedarik | - | - | - | - |
| Dizi | - | - | - | - |
| Tedarikçi Cihaz Paketi | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| tip | - | - | - | - |
| Giriş Kapasitesi | - | - | - | - |
| Çalışma sıcaklığı | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Saat Frekansı | - | - | - | - |
| Elementlerin sayısı | - | - | - | - |
| bağlantı Tipi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Eleman başına Bit sayısı | - | - | - | - |
| Görev, işlev | - | - | - | - |
| Max Yayılım Gecikmesi V @ Max CL | - | - | - | - |
| Temel Ürün Numarası | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
SN74AHC74DR - Texas Instruments için SN74AHC74DR PDF veri sayfalarını ve Texas Instruments belgelerini indirin.
SN74AHC74IPWRCTTexas InstrumentsPROTOTYPE
SN74AHC74NG4Luminary Micro / Texas InstrumentsIC FF D-TYPE DUAL 1BIT 14DIP
SN74AHC74DBRG4Luminary Micro / Texas InstrumentsIC FF D-TYPE DUAL 1BIT 14SSOP
SN74AHC74DG4Luminary Micro / Texas InstrumentsIC FF D-TYPE DUAL 1BIT 14SOIC
SN74AHC74DRG4Texas Instruments
SN74AHC74N-PTexas Instruments
SN74AHC74Texas Instruments
SN74AHC74N-P2Texas InstrumentsPROTOTYPEE -posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
| Ortak ülkeler lojistik zaman referansı | ||
|---|---|---|
| Bölge | Ülke | Lojistik Zaman (Gün) |
| Amerika | Amerika Birleşik Devletleri | 5 |
| Brezilya | 7 | |
| Avrupa | Almanya | 5 |
| Birleşik Krallık | 4 | |
| İtalya | 5 | |
| Okyanusya | Avustralya | 6 |
| Yeni Zelanda | 5 | |
| Asya | Hindistan | 4 |
| Japonya | 4 | |
| Orta Doğu | İsrail | 6 |
| DHL ve FedEx Gönderi Ücretleri Referans | |
|---|---|
| Gönderi Ücretleri (KG) | Referans DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Daha iyi bir fiyat ister misiniz? AAD ve Sepetine Ekle RFQ Gönderim Şimdi, hemen sizinle iletişime geçeceğiz.