- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Html veri sayfası
SN54/74AC573.pdfPCN Tasarım/Şartname
Cylindrical Battery Holders.pdfDaha iyi bir fiyat ister misiniz?
AAD ve Sepetine Ekle RFQ Gönderim Şimdi, hemen sizinle iletişime geçeceğiz.
| miktar | Birim fiyat | Ext.Fiyat |
|---|---|---|
| 1+ | $0.85 | $0.85 |
| 10+ | $0.729 | $7.29 |
| 30+ | $0.663 | $19.89 |
| 100+ | $0.586 | $58.60 |
| 500+ | $0.553 | $276.50 |
| 1000+ | $0.538 | $538.00 |
SN74AC573DWR Teknik Özellikleri
Texas Instruments - SN74AC573DWR Teknik Özellikler, Nitelikler, Parametreler ve Texas Instruments - SN74AC573DWR'e benzer özelliklere sahip parçalar
| Ürün özelliği | Öznitelik değeri |
|---|---|
| Üretici firma | Texas Instruments |
| Gerilim - Tedarik | 2V ~ 6V |
| Tedarikçi Cihaz Paketi | 20-SOIC |
| Dizi | 74AC |
| Paket / Kutu | 20-SOIC (0.295', 7.50mm Width) |
| Paketi | Tape & Reel (TR) |
| çıkış Tipi | Tri-State |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ~ 85°C |
| Ürün özelliği | Öznitelik değeri |
|---|---|
| bağlantı Tipi | Surface Mount |
| Mantık türü | D-Type Transparent Latch |
| bağımsız Devreler | 1 |
| Gecikme Zamanı - Yayılım | 2.5ns |
| Akım - Çıkış Yüksek, Düşük | 24mA, 24mA |
| Devre | 8:8 |
| Temel Ürün Numarası | 74AC573 |
| BAğLANMAK | AçıKLAMA |
|---|---|
| RoHS Durumu | ROHS3 uyumlu |
| Nem Duyarlılık Seviyesi (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Durum | REACH Unaffected |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8542.39.0001 |
Sağdaki üç bölüm Texas Instruments SN74AC573DWR'e benzer özelliklere sahiptir.
| Ürün özelliği | ![]() |
![]() |
||
|---|---|---|---|---|
| Parça Numarası | SN74AC573DWRG4 | SN74AC573DBRE4 | SN74AC573PWRG4 | SN74AC573DBR |
| Üretici firma | Texas Instruments | Luminary Micro / Texas Instruments | Luminary Micro / Texas Instruments | Texas Instruments |
| Akım - Çıkış Yüksek, Düşük | - | - | - | - |
| Gecikme Zamanı - Yayılım | - | - | - | - |
| Temel Ürün Numarası | - | DAC34H84 | MAX500 | ADS62P42 |
| çıkış Tipi | - | Current - Unbuffered | Voltage - Buffered | - |
| bağlantı Tipi | - | Surface Mount | Through Hole | Surface Mount |
| Mantık türü | - | - | - | - |
| Paketi | - | Tape & Reel (TR) | Tube | Tape & Reel (TR) |
| Tedarikçi Cihaz Paketi | - | 196-NFBGA (12x12) | 16-PDIP | 64-VQFN (9x9) |
| bağımsız Devreler | - | - | - | - |
| Devre | - | - | - | - |
| Çalışma sıcaklığı | - | -40°C ~ 85°C | 0°C ~ 70°C | -40°C ~ 85°C |
| Dizi | - | - | - | - |
| Gerilim - Tedarik | - | - | - | - |
| Paket / Kutu | - | 196-LFBGA | 16-DIP (0.300', 7.62mm) | 64-VFQFN Exposed Pad |
SN74AC573DWR - Texas Instruments için SN74AC573DWR PDF veri sayfalarını ve Texas Instruments belgelerini indirin.
SN74AC573PWG4Luminary Micro / Texas InstrumentsIC D-TYPE LATCH SGL 3-ST 20TSSOP
SN74AC573PWRG4Luminary Micro / Texas InstrumentsIC D-TYPE LATCH SGL 3-ST 20TSSOP
SN74AC573NSRTexas Instruments
SN74AC573PWRE4Luminary Micro / Texas InstrumentsIC OCTAL D TRANSP LATCH 20-TSSOP
SN74AC573NG4Luminary Micro / Texas InstrumentsIC OCTAL D TRANSP LATCH 20-DIP
SN74AC564PWTexas Instruments
SN74AC573DBRG4Luminary Micro / Texas InstrumentsIC D-TYPE LATCH SGL 3-ST 20SSOP
SN74AC573DBRE4Luminary Micro / Texas InstrumentsIC OCTAL D TRANSP LATCH 20-SSOPE -posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
| Ortak ülkeler lojistik zaman referansı | ||
|---|---|---|
| Bölge | Ülke | Lojistik Zaman (Gün) |
| Amerika | Amerika Birleşik Devletleri | 5 |
| Brezilya | 7 | |
| Avrupa | Almanya | 5 |
| Birleşik Krallık | 4 | |
| İtalya | 5 | |
| Okyanusya | Avustralya | 6 |
| Yeni Zelanda | 5 | |
| Asya | Hindistan | 4 |
| Japonya | 4 | |
| Orta Doğu | İsrail | 6 |
| DHL ve FedEx Gönderi Ücretleri Referans | |
|---|---|
| Gönderi Ücretleri (KG) | Referans DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |













Daha iyi bir fiyat ister misiniz? AAD ve Sepetine Ekle RFQ Gönderim Şimdi, hemen sizinle iletişime geçeceğiz.