- Bran***Lewis
- 2026/05/11
Veri sayfaları
RFB300,350 Series.pdfRFB300-24S12-R5TY Teknik Özellikleri
Artesyn Embedded Power - RFB300-24S12-R5TY Teknik Özellikler, Nitelikler, Parametreler ve Artesyn Embedded Power - RFB300-24S12-R5TY'e benzer özelliklere sahip parçalar
| Ürün özelliği | Öznitelik değeri |
|---|---|
| Üretici firma | Artesyn Embedded Power |
| Gerilim - Çıkış 3 | - |
| Gerilim - Çıkış 2 | - |
| Gerilim - Çıkış 1 | 12V |
| Gerilim - İzolasyon | 1.5 kV |
| Gerilim - Giriş (Min) | 18V |
| Gerilim - Giriş (Max) | 36V |
| tip | Isolated Module |
| Boyut / Boyut | 2.39' L x 2.27' W x 0.50' H (60.7mm x 57.7mm x 12.7mm) |
| Dizi | RFB300 (300W) |
| Güç (Watt) | 300 W |
| Ürün özelliği | Öznitelik değeri |
|---|---|
| Paket / Kutu | 9-DIP Module, 1/2 Brick |
| Paketi | Tray |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ~ 100°C |
| Çıkış Sayısı | 1 |
| bağlantı Tipi | Through Hole |
| Özellikler | Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO |
| verim | 86% |
| Akım - Çıkış (Max) | 25A |
| Kontrol Özellikleri | Enable, Active Low |
| Uygulamalar | ITE (Commercial) |
| BAğLANMAK | AçıKLAMA |
|---|---|
| Nem Duyarlılık Seviyesi (MSL) | 1 (Unlimited) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8504.40.9580 |
Sağdaki üç bölüm Artesyn Embedded Power RFB300-24S12-R5TY'e benzer özelliklere sahiptir.
| Ürün özelliği | ![]() |
|||
|---|---|---|---|---|
| Parça Numarası | RFB300-24S12-R5TY | RFB300-48S28-R5J | RFB300-24S28-R5Y | RFB300-24S12-R5Y |
| Üretici firma | Artesyn Embedded Power | Artesyn Embedded Power | Artesyn Embedded Power | Artesyn Embedded Power |
| Gerilim - Çıkış 3 | - | - | - | - |
| Uygulamalar | ITE (Commercial) | ITE (Commercial) | ITE (Commercial) | ITE (Commercial) |
| Gerilim - Giriş (Min) | 18V | 36V | 18V | 18V |
| Gerilim - Çıkış 2 | - | - | - | - |
| Gerilim - Giriş (Max) | 36V | 75V | 36V | 36V |
| verim | 86% | 91% | 90% | 86% |
| Paketi | Tray | Tray | Tray | Tray |
| tip | Isolated Module | Isolated Module | Isolated Module | Isolated Module |
| Dizi | RFB300 (300W) | RFB300 (300W) | RFB300 (300W) | RFB300 (300W) |
| Özellikler | Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO | Remote On/Off, OCP, OTP, OVP | Remote On/Off, OCP, OTP, OVP | Remote On/Off, OCP, OTP, OVP |
| bağlantı Tipi | Through Hole | Through Hole | Through Hole | Through Hole |
| Gerilim - Çıkış 1 | 12V | 16.8 ~ 29.4V | 16.8 ~ 29.4V | 7.2 ~ 13.2V |
| Çıkış Sayısı | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ~ 100°C | -40°C ~ 100°C | -40°C ~ 100°C | -40°C ~ 100°C |
| Gerilim - İzolasyon | 1.5 kV | - | - | - |
| Paket / Kutu | 9-DIP Module, 1/2 Brick | 9-DIP Module, 1/2 Brick | 9-DIP Module, 1/2 Brick | 9-DIP Module, 1/2 Brick |
| Akım - Çıkış (Max) | 25A | 11A | 11A | 25A |
| Güç (Watt) | 300 W | 300 W | 300 W | 300 W |
| Boyut / Boyut | 2.39' L x 2.27' W x 0.50' H (60.7mm x 57.7mm x 12.7mm) | 2.39" L x 2.27" W x 0.50" H (60.7mm x 57.7mm x 12.7mm) | 2.39" L x 2.27" W x 0.50" H (60.7mm x 57.7mm x 12.7mm) | 2.39' L x 2.27' W x 0.50' H (60.7mm x 57.7mm x 12.7mm) |
| Kontrol Özellikleri | Enable, Active Low | Enable, Active Low | Enable, Active Low | Enable, Active Low |
RFB300-24S12-R5TY - Artesyn Embedded Power için RFB300-24S12-R5TY PDF veri sayfalarını ve Artesyn Embedded Power belgelerini indirin.
RFB300-24S28-5TArtesyn Embedded PowerIGBT Module
RFB300-48S28-R5TArtesyn Embedded PowerIGBT Module
RFB300-48S28-5-AArtesyn Embedded PowerIGBT Module
RFB300-24S28-5Artesyn Embedded PowerIGBT Module
RFB300-48S28Artesyn Embedded PowerIGBT Module
RFB300-24S12-5TJArtesyn Embedded Power
RFB300-48S28-5Artesyn Embedded PowerIGBT Module
RFB1127SPANSIO
RFB18N10CSHarris CorporationMOSFET N-CH 100V 18A TO220AB-5
RFB1010-102LCOILCRAF
RFB1010-391LCOILCRAFT
RFB1217SPANSIO
RFB1165SPANSIO
RFB2012-06N2R4MTACX
RFB18N10CSVMHarris CorporationN-CHANNEL POWER MOSFETE -posta adresiniz yayınlanmayacaktır.
| Ortak ülkeler lojistik zaman referansı | ||
|---|---|---|
| Bölge | Ülke | Lojistik Zaman (Gün) |
| Amerika | Amerika Birleşik Devletleri | 5 |
| Brezilya | 7 | |
| Avrupa | Almanya | 5 |
| Birleşik Krallık | 4 | |
| İtalya | 5 | |
| Okyanusya | Avustralya | 6 |
| Yeni Zelanda | 5 | |
| Asya | Hindistan | 4 |
| Japonya | 4 | |
| Orta Doğu | İsrail | 6 |
| DHL ve FedEx Gönderi Ücretleri Referans | |
|---|---|
| Gönderi Ücretleri (KG) | Referans DHL (USD $) |
| 0.00kg-1.00kg | USD$30.00 - USD$60.00 |
| 1.00kg-2.00kg | USD$40.00 - USD$80.00 |
| 2.00kg-3.00kg | USD$50.00 - USD$100.00 |














Daha iyi bir fiyat ister misiniz? AAD ve Sepetine Ekle RFQ Gönderim Şimdi, hemen sizinle iletişime geçeceğiz.